Altayçeşme Altus Servisi

Altus cihazların onarımlarını yapan firmamızda tüm işlemler yerinde yapılır. Altus çamaşır makinelerinde kazan, Altus bulaşık makinelerinde de kazan delinmesi durumunda cihazlar atölyeye alınması gerekebilir. Bu durum çok nadiren görünen bir durum olsa da bunları bilmenizde fayda var. Atölyeye alınan cihazlar en fazla 1 hafta içinde onarımı yapılıp size teslim edilir. Cihazlarınızın durumlarında olan gelişmeler atölye ustaları tarafından size bildirilir. Prensipli ustaları ile sizlere en kalıcı çözümleri uygun fiyatlara üreten Altayçeşme Altus servisi haftanın 7 günü yanınızda.

Altayçeşme Altus servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus beyaz eşya tamiri için yapmanız gereken tek şey servisimizi aramak. Firmamız arızaları yerinde onaracak ekipman ve yedek parçalara sahip. Arızası ne olursa olsun cihazları yerinde yapıyor asla taşımıyoruz.

Müşterilerimizden gelen talepler sonrası firma olarak Altayçeşme Altus servisi ihtiyacına tek başımıza cevap verecek tüm nitelikleri taşıyoruz. İşlerinde uzman ve son teknoloji ekipman ile servis hizmetinin verildiği firmamızda kuruluş tarihimizden bu yana müşteri memnuniyeti gözetiyoruz. Bu sayede birçok kişinin akıllarına altus servisi için gelen ilk adres olan firmamız ile sizlerde web adresimiz üzerinden iletişime geçerek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Oluşturulan talepler sonrası adrese onarım ekibimizin süresi en fazla 30 dakikadır. Firmamızda bu hızlı servis hizmeti saha elemanlarımız olması nedeniyle verilmektedir.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor, ses yapıyor, koku yapıyor veya sigorta attırıyorsa Altayçeşme Altus servisi arayarak yerinde onarım yaptırabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın altına su kaçırmasıdır. Eğer sizin de Altus bulaşık makineniz su akıtıyorsa bizi hemen arayın.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdoabınızın soğutma problemini yerinde çözdürmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Altayçeşme Altus servisi sizlere gün içinde onarım desteği veriyor ve yiyecekleriniz bozulmadan dolabınızı çalışır hale getiriyor. Altus buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalardan bir tanesi de kapağın düşmesidir. Kullanıcılar genelde ağırlıklarına bakmadan kapaklara yük bindirir ve zamanla kapakta düşme olur. Bu yüzden boşluk oluşur ve cihaz sıcak hava ile buluştuğu yerde karlanma yapar. Ses arızası, az soğutma, su akıtma ve koku problemleri bu arızaya bağlıdır. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için buzdolabı tamiri alanında uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Nasıl Servis Talep Edebilirim?

Müşterilerini kısa sürede sorunlarından kurtaran firmamızda müşteri taleplerini web adresimiz üzerinden alıyoruz. Web adresimizin sağ üst köşesinde bulunan talep formunu eksik ve yanlış bilgi olmadan dolduran müşterilerimizin adreslerine en kısa sürede ekibimiz ulaşacaktır. Adres ve kişisel bilgilerin yanı sıra şikayet konusu da öğrendiğimiz bu form ile alınan bilgiler servis hizmetimizin daha kısa sürede tamamlamamızı sağlamaktadır.

Servis Hizmetlerimiz

Firmamız ile Altus servisi için iletişime geçen müşterilerimizin sorunlarını çözememe ihtimalleri bulunmamaktadır. Servis hizmeti için müşteri adresine ulaşan personellerimiz sırası ile aşağıdaki işlemleri yaparak garantili servis hizmetini tamamlarlar.

Servis hizmeti aşamaları;

  • Arıza tespit
  • Bakım ve onarım
  • Parça değişimi
  • Garanti süresi içindeki ürünlerde gerekli görüldüğü takdirde ürün değişimi

Tamamı müşteri bilgisinde yapılan bu işlemler sonrası müşterilerimiz personellerimiz tarafından sorunun tekrar etmemesi bilgilendirmektedirler.

Servis Ücreti

Altus servisi veren ve en uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılarını memnun eden firmamızda fiyat değişimlerini garanti belgesi etkilemektedir. İşlem öncesi garanti bilgisi alınan firmamız bu kapsamdaki ürünlerden kesinlikle ek ücret talep etmemektedir. Garanti süresi biten ürünlerden de uygun fiyatların talep edildiği firmamızda para değişimlerinde fiyat daha yukarılara çıkmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Günün her saati ulaşılan ve sorulara anlık cevaplar veren firma müşteri hizmetlerimiz müşterilerimiz, tarafından özellikle bilgi almak için kullanılmaktadır. Firmamızın bu birimi ile iletişime geçen müşterilerimiz fiyat, servis hizmeti, talep formu oluşturma ve diğer konularda tüm detaylı bilgilere ulaşabilirler.