Adana Regal Yetkili Servisi, Telefon Numarası

Adana Regal Yetkili servisi, Adana semtinde oturan Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima, kombi, elektrik süpürgesi ve televizyon tüketicileri için teknik destek hizmeti sunuyor. Garantili ve nitelikli servis desteği için Adana Regal yetkili servisi arayarak yetkili servis hizmeti alabilirsiniz. Sitemizde bulunan irtibat numarası Regal firmasına aittir ve sadece Adana vilayetinde oturan Regal tüketicilerini bilgilendirme için bu yazı yayınlanmıştır.


Regal yetkili servis şirketleri ne zaman çalışıyor, ne kadar teminat veriyor, onarımları atölyede mi yapıyor bütün bu suallerinizi Regal yetkili servisi arayarak öğrenebilir ve anında telefonla detay talep edebilirsiniz. Türkiye’nin 4 bir yanından sadece tek bir telefon ile Regal yetkili servislere kayıt bırakabilirsiniz. Çok yaygın ve seri bir servis çevresi olan Regal şirketi tek bir telefon ile destek sunmaktadır. İsteyen Regal firmasının resmi web sayfasına girerek oradan da canlı destekten yardım isteyebilir.

Adana Regal Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi
Adana Regal Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi
Adana Regal Kurutma Makinesi Yetkili Servisi
Adana Regal Buzdolabı Yetkili Servisi
Adana Regal Derin Dondurucu Yetkili Servisi
Adana Regal Klima Yetkili Servisi
Adana Regal Televizyon Yetkili Servisi
Adana Regal Elektrik Süpürgesi Yetkili Servisi

Regal markasına ait yetkili firmalar her vilayetimizde bulunmakta. Siz Adana halkı yine tek bir numarayı çevirerek Regal markasına dair yetkili servislerin adreslerini isteyebilir yada sorunlu Regal eşyalarınız için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Regal çağrı merkezini arayarak kendinize en yakın bayii adreslerini öğrenebilirsiniz.
Adana Regal Yetkili servisi ile garanti sorgulamanızı yaptırın. Regal çağrı merkezini arayarak cihazınızın garantisi var mı yok mu öğrenebilirsiniz. Bunun için Regal çağrı merkezine istedikleri bilgileri verirseniz size bütün garanti süresi hakkında detayları aktaracaktır. Garantili Regal cihazlarınız için muhakkak Regal Yetkili Servisi aramanız gerekiyor.

Adana Regal Yetkili Servisi Çağrı Merkezi : 0850 222 4 123

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir