Adana Fakir Yetkili Servisi

Adana ilinde ikamet eden Fakir kullanıcıları garantili servis hizmeti almak için Fakir yetkili servislerinden destek almalıdır. Garanti süresi içindeki arızalı cihazınızı yetkili servis dışında bir firmaya açtırırsanız cihazınız garanti dışı kalabilir. Peki Fakir yetkili servisi Adana‘da var mı? Fakir firması Türkiye’nin dört bir yanında yetkili servise sahip nadir firmalardan birisidir. Adana’da dahil olmak üzere her ilde birden fazla yetkili servisi bulunmaktadır.

Fakir Küçük Ev Aletleri Yetkili Servisi
Fakir Elektrik Süpürgesi Yetkili Servisi
Fakir Halı Yıkama Makinesi Yetkili Servisi
Fakir Blender Yetkili Servisi
Fakir Traş Bıçağı Yetkili Servisi

Fakir’in tüm cihazları için yetkili servislerden kaliteli ve titiz onarım hizmeti alabilirsiniz. Fakir firması tek bir çağrı merkezi ile tüm Türkiye geneline servis yönlendirmesi yapıyor. Adana ilinde ikamet eden Fakir kullanıcıları tüm Fakir cihazları için çağrı merkezini arayarak yetkili servis desteği alabilirler. Dilerseniz kendiniz yetkili servis adreslerine kendiniz arızalı cihazlarınızı götürebilir veya servis talebi açabilirsiniz.

Fakir marka tüm cihazların aksesuarlarını sadece Fakir yetkili servis firmalarında bulabilirsiniz. Özellikle Fakir elektrik süpürgesi kullanıcıları kesinlikle orijinal Fakir süpürge toz torbası kullanmalıdır.

Adana Fakir Yetkili Servisi Çağrı Merkezi : 444 0 241

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir