Adalar Servisleri

Adalar’da oturanların en büyük sıkıntısı teknik servistir. Çoğu şube adaya gitmez. Çok uzun zaman alır ve Adalar seferlerini yakalamanız gerekir. Bu yüzden bazı firmalar kıyı tarafında ki şubelere bunu zorunlu yapmıştır. Adalara giden servisleri nasıl bulacaksınız?
Arçelik, Beko, Altus, Grundig kullanıcıları internet üzerinden “maltepe arçelik yetkili servisi” diye aratarak çıkan yetkili servisi aramalılar. Adalara bu markalar için Maltepe arçelik yetkili servis şubesi bakıyor. Adalara servis hizmeti almak istiyorsanız şubenin servis programına uymak zorundasınız. Servis size hemen gelemeyebilir. Ama muhakkak günde anlaşıp servisi organize edebilirsiniz.

Bosch, Siemens, Profilo cihazları için ise Kartal şubesi ve Maltepe şubesi bakıyor. Bu iki ilçe için yetkili servis aradığınızda çıkan servisler size yardımcı olacaktır. Her şube kendi servis programına göre servis organize eder. Bu yüzden servis hemen gelmiyor, ileri tarihe gün veriyor gibi şikayetlerde bulunmanız fayda sağlamaz.
Adalarda klima kullanıyorsanız işiniz çok basit. Klima yaz sezonunda daha çok kullanılır ve en çok yazın arıza yapar. Özel klima servislerinin tümü gelir. En çok Adalar seferlerinin kalktığı ilçeleri tercih ederek arama yapmalısınız.