Acıbadem Samsung Servisi

Samsung beyaz eşyalarınızın tamiri için Acıbadem şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Tüm Samsung beyaz eşya modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız arızaları yerinde giderecek donanım ve yedek parçalara sahip. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Samsung cihazlarınızı en kısa sürede tekrar kullanabilmek için doğru yerdesiniz. Acıbadem Samsung servisi olarak konusunda uzman kadromuz ile sizlerin her zaman yanındayız.

Acıbadem Samsung servisi, Samsung beyaz eşya kullanıcılarına servis ve bakım hizmetleri sunuyor. Tüm Samsung beyaz eşya modelleri için bizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde arızaları yerinde gideriyoruz. Profesyonel ve işinin ehli kadromuz ile sizlere kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. Firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir. Garantili Samsung beyaz eşya servisi için Acıbadem şubemiz size sadece bir telefon kadar uzak.

Acıbadem Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

acıbadem samsung servisi

Samsung çamaşır makinesi modellerinde servis olarak en çok karşılaştığımız arıza cihazın aşırı ses yapmasıdır. Elmas kazan kullanan Samsung, kapasite olarak büyük ebatlarda üretim yapmaktadır. Kullanıcılar dengeyi ayarlayamaz veya tek parça sürekli çamaşır yıkarlarsa amortisör, üç ayak veya rulman dağıtma arızası çok görülür. Bu durumlara düşmemek için dengeli ve dağınık çamaşır atmakta fayda var. Eğer Samsung çamaşır makinesi ses yapıyor şikayetiniz varsa en kısa sürede bu arızadan kurtulmak için Acıbadem Samsung servisi hemen arayın.

Acıbadem semtinde ikamet eden Samsung kullanıcılarına haftanın 7 günü teknik servis desteği sunuyoruz. Tüm Samsung çamaşır makinesi modelleri için orijinal yedek parçalara sahibiz. Bu sayede onarımın kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Servis olarak onarımını yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl parça garantisi veriyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan parçalar için ücretsiz değişim desteği veriyoruz.

Acıbadem Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

Samsung bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Bulaşıklarınızı elinizde yıkamak zorunda değilsiniz. Hemen Acıbadem Samsung servis şubemizi arayarak servis talebinde bulunun ve size en yakın teknik servis arcımızı yönlendirelim. Konusunda uzman kadromuz tüm Samsung bulaşık makinesi modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak gün içinde onarım desteği alabilirsiniz.

Acıbadem Samsung Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Samsung buzdolabı tamiri konusunda uzman kadromuz ile sorunlara en hızlı çözümleri üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Samsung dolaplar için bizi arayabilirsiniz. Servis olarak Samsung buzdolabı modellerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın alt bölmesinin soğutmaması ve sigorta attırmasıdır. Bu arızaların sebebi rezistans veya sensör olabilir. Her iki parça içinde değişimi yerinde yapıyoruz.