Acıbadem Beko Servisi

Ülkemizde beyaz eşya ürünleri markaları arasında en fazla kullanılan markalardan birisi Beko markasıdır. Acıbadem Beko servisi hizmetlerimiz ile tüm ürün kullanıcılarının yanında olmaya çalışıyor ve ürünlerinin bakımlarını yapıyoruz. Servis hizmetlerimizi, deneyimli, tecrübeli ve uzman ekiplerimiz ile sunuyoruz. Amacımız tüm müşterilerimizin isteklerinin kısa sürede karışlanması ve almış oldukları hizmetlerden dolayı memnun olmalarını sağlamaktır. Tüm servis hizmetlerimizi güler yüzlü, eğitimli personellerimiz ve uygun fiyat politikalarımız ile sunuyoruz. Acıbadem bölgesinde bulunan tüm Beko kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için gezici ekiplerimizi oluşturduk. Müşterilerimiz bize ulaştıklarında, kendilerine en yakın ekibimizi yönlendirerek, tüm sorunlara anında müdahale etmeye çalışıyoruz.

Acıbadem Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın su kaçırmasıdır. Bu arızanın bir çok sebebi vardır fakat en sık gördüğümüz alt fıskiyenin çatlak olmasıdır. Eğer sizin de Beko bulaşık makinenizin alt fıskiyesi çatlak ise yıkama esnasında su kaçıracaktır. Acıbadem Beko servisi arayarak dilediğiniz zaman servis talebinde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm Beko bulaşık makineleri için servis, bakım ve kurulum hizmetleri veriyoruz.

Acıbadem Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabınız ile ilgili tüm teknik sorunları aynı servise, gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız hemen Acıbadem Beko servisi arayın. Şubemiz tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede arızaların tamamını yerinde yapabiliyor ve onarım sonrası garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Beko buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Su akıtan, ses yapan, sigorta attıran tüm Beko buzdolabı modelleri için servisimizi arayabilirsiniz. İşinin ehli buzdolabı tamircilerimiz ile siz Acıbadem bölge sakinlerinin yanındayız. Yıllardır Acıbadem bölgesinde hizmet veren firmamız sizlere pratik çözümler sunuyor. Arıza durumunda her zaman parça değişecek diye bir şey yok. İlk önce tamir yoluna gidiyor ve tasarruf sağlıyoruz. Uygun fiyata buzdolabı tamiri için hemen arayın.

Bakımını Yaptığımız Ürünler

Servisimizde çalışan tüm elemanlarımız, evlerimizde kullanmış olduğumuz tüm beyaz eşya ürünlerin bakım ve onarımları ile ilgili gerekli eğitimlere sahiptir. Acıbadem Beko servisi hizmetlerimizde, önceliğimiz tüm Beko marka ürünlerdir. Ürünlerinizden, televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi ve diğer küçük elektronik ev aletlerinin tüm arızalarını gidermek için servis hizmeti veriyoruz. Firmamızdan almış olduğunuz tüm servis hizmetlerinde, ürünlerin durumlarına ve türlerine göre 1 yıla kadar servis garantisi veriyoruz. Ayrıca bizi tercih eden müşterilerimize tüm servis hizmetlerimiz için indirimli fiyatlar uyguluyoruz. Kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için müşterilerimizin telefonlarımıza 24 saat ulaşabileceğini ve haftanın 6 günü servis hizmeti alabileceklerini bildiriyoruz.

Gezici Servislerimiz

Acıbadem Beko servisi firması olarak gezici servislerimiz bulunmaktadır. Gezici servislerimiz, müşterilerimize yerinde hizmet vermektedir. Her türlü ürün arızalarında bizlere telefonlarımız üzerinden ulaşan müşterilerimize gezici servislerimizi yönlendiriyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz daha hızlı ve kaliteli hizmet almış olmaktadır. Ayrıca ürünlerini yerinde inceliyor, arıza tespitini yapıyor ve gerekli onarımları yaparak cihazların sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizi çok kısa süreler içerisinde tamamladığımız için müşterilerimizden sürekli memnuniyet bildirimleri alıyoruz. Gezici ekiplerimiz, Beko ürünlerde oluşabilecek arıza durumlarına göre yanlarında çeşitli yedek parça ürünleri bulundurmaktadır. Müşterilerimiz arızalar ile ilgili detaylı bilgi verdiklerinde, servis merkezimizden ekiplere gerekli yedek parçaları temin ediyor ve müşterimize ulaşmalarını sağlıyoruz.

Arıza Tespiti

Elektronik eşyalarda birçok nedenden dolayı arızalar meydana gelebilmektedir. Cihazın dengesinin bozulması, elektrik akımımın yetersiz gelmesi, parça arızaları gibi birçok neden vardır. Ekiplerimiz tüm ürünlerin çalışma şeklini inceliyor ve arızaların doğru tespit edilmesini sağlıyorlar. Arızalar doğru tespit yapıldığında, yapılacak olan tamir işlemleri daha kolay olacaktır. Servisimiz Beko ürünler üzerinde büyük tecrübeye sahiptir ve tüm arıza türlerini kısa süre içeresinde tespit edebilmektedir. Tespitler yapıldıktan sonra önceliğimiz çalışan parçaların tamiri yönündedir. Tamir edilemeyecek ya da tamiri daha masraflı olan parçalar ise orijinal yedek parçalar ile değiştirilmektedir.

7/24 Servis

Servis hizmetlerimizde müşterilerimizin bizlere istedikleri anda ulaşabilmesi için servis telefonlarımıza 24 saat cevap vermeye çalışıyoruz. İsteyen müşterilerimiz Whatsapp numaramızdan bizlere mesaj göndererek servis talebinde bulunabilir. Whatsapp üzerinden ürün ile ilgili resim ya da kısa video görüntüsü göndererek, ürünün çalışması hakkında bilgi verebilirler. Bu yöntem kendilerine servislerimizin donanımlı olarak ve doğru yedek parçalarla gönderilmesini sağlayacaktır. Acıbadem bölgesine vermiş olduğumuz servis hizmetlerimizden haftanın 6 günü faydalanabilir, bizlere telefon numaralarımız ile 24 saat ulaşabilirsiniz.

One Reply to “Acıbadem Beko Servisi”

Comments are closed.