Vestfrost Garanti Sorgulama

Vestfrost markası Vestel firmasının satışa sunduğu uygun fiyatlı cihazları üretmektedir. Ürünleri fiyatına göre gayet kaliteli ve kullanışlıdır. Her ne kadar fiyatı uygun olsada ürünlerin garanti ile kullanıcıyı desteklemesi gerekir. Vestfrost ürünlerin servis ve garanti uygulamaları Vestel yetkili servis firmaları tarafından sağlanmakta.

Vestfrost Çamaşır Makinesi Garanti Süresi Ne Kadar?

Vestfrost çamaşır makinelerinde garanti süresi 3 yıldır. Fakat Vestel servisi cihazınızı kurmaya geldiğinde ek ödeme yaparak +3 yıl daha garanti uzatma desteği alabilirsiniz. Vestel firması Vesfrrost marka çamaşır makineleri için teknik servis, kurulum ve montaj hizmetleri de vermektedir. Ayrıca Vesfrost marka çamaşır makineniz için makine temizleyici ve diğer tüm aksesuarları yine Vestel yetkili servis firmalarından tedarik edebilirsiniz. Garanti kapsamından çıkmadığı sürece ve kullanıcı hatası yoksa hiç bir işleme ücret ödemeyeceksiniz.

Vestfrost Buzdolabı Garanti Süresi Ne Kadar?

Vestfrost marka buzdolabınızı sıfır olarak aldıysanız 3 yıl garanti ile birlikte almış olursunuz. Ama dilerseniz ek garanti yapabilirsiniz. Ek garanti için Vestel yetkili servis firmalarından destek alabilirsiniz. Vesfrost buzdolabınız garanti süresi içinde iken arıza verir ise Vestel yetkili servis şubeleri ücretsiz onarım desteği verecektir. Ayrıca Vestfrost buzdolabınızın kırılan rafları, kapakları ve diğer tüm aksesuarları için yine Vestel yetkili servis firmalarından sipariş geçebilirsiniz.