Vestel Garanti Süresi Sorgulama
Vestel yerli bir marka olup üretimini ülkemizde yapmaktadır. Beyaz eşya, klima ve elektronik cihazlar üretimi yapmaktadır. Beyaz eşya ve elektronik konusunda oldukça iddialı ve dünyaya ürün satar konuma gelmiştir.Vestel ürünlerini alırken standart olarak beyaz eşya cihazlarında garanti süresi 3 YIL elektronik cihazlarda ise 2 YIL dır. Fakat aldığınız zamana göre kampanyadan dolayı tarihler değişebilir. Peki garanti süresini nasıl öğrenirsiniz? Vestel cihazlarınızın garanti süresi ile ilgili bilgi almak için Vestel merkezi arayarak çağrı merkezinden cihazınızın seri numarası ile sorgulama yaptırabilirsiniz. Sorgulama sonucuna göre merkezden servis kaydı bırakabilirsiniz.

Cihazın üzerinden seri numarası silinmişse nasıl garanti sorgulaması yapılır? Cihazı satın aldığınız bayii iletişim bilgileri varsa oradan evrakları çıkartabilirsiniz. Eğer bu da mümkün değilse yine merkezi arayarak fatura adres ve bilgilerinize göre kayıt yine çıkartılır.

9 Replies to “Vestel Garanti Süresi Sorgulama

  1. Slm vestel marka çamaşır makinası aldim yerli mali diye ama makina 6 yıl garstisi var makinanın değişmeyen yeri kalmadı heryeri dökülüyor ilk makinamı 2009 da aldim 3 yıl kullandım çöpe attim 2ci makinanin 6 yıl garantisi var diye aldim 2013 de makinanın her yeri değişti motor kayış ruman ana ekran dijital göster gesi içindeki pilastik yirtildi daha sayamadığım bir sürü arıza vestel marka buzdolabı aldim 12 seneden beri kullaniyorum vestel marka firinli aygaz aldim 12 seneden beri kullaniyorum ama çamaşır makinaları dökülüyor sadece ben deyilim madur olan arkadaş cevremde makinalardan şikayetçi biz yerli mali yurdun mali dedik paramız ısarail alman ve diğer marka ürünlere gitmesin dedik fakat makinalarda alman ve yahudi mali daha salam cikiyor bu çamaşır makinalarını özenerek üretilmesini arz ediyorum benim param yerli üretimimize gitsin yahudiye almana veya fransıza gitmesin saygılar sunarim

  2. 1262863990007415530221 Seri nolu Vestel buzdolabımın garantisini ne kadar kaldığını öğrenmek istiyorum

  3. Merhaba SN:8194535 900282 4K 49UD8200 olan smart tv cihazımın garanti süresini öğrenebilir miyim bitiş tarihini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir