Sancaktepe Vestel Servisi

Sancaktepe Vestel Servisi olarak yıllardır Vestel kullanıcılarına tamir hizmetleri sunan firmamız uzman personeli ile arızaları yerinde çözüyor. 1 sene garantili tamir hizmeti için Sancaktepe şubemizi şimdi arayın. Eski yeni tüm Vestel cihazların onarımlarını aynı gün içinde yapıyoruz. Beyaz eşya tamir sektöründe 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız tüm modeller için gerekli olan yedek parçalara sahiptir. Vestel çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bizi şimdi arayın.

HEMEN ARA, 0216 366 39 26

Vestel Klima Servisi, Sancaktepe’de ikamet eden Vestel klima kullanıcılarına teknik servis, senelik bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Vestel marka split tip klimalarınızın onarımı ve taşınma işlemleri için bizi hemen arayın. Klima ekibimiz ilçe geneline gün içinde destek sunuyor. Profesyonel bir klima onarımı için doğru adrestesiniz. Eski yeni tüm klima modelleri için 1 yıl garantili çözüm üretiyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan klimalar bakım programına alınır. Her sene düzenlenen bakım kampanyalarından direkt olarak indirimli faydalanabilirsiniz.

Konusunda uzman kadromuz Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırın modelleri için beyaz eşya servis desteği sunuyor. Vestel beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde onarımı için bizi şimdi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir