Vestel Televizyon Servisi

Vestel televizyon arızaları ve yedek parçaları için yapmanız gereken servis ile iletişim kurmaktır. Size en yakın Vestel televizyon servislerini bulmak ve fiyat almak için aşağıdaki firmaları arayabilirsiniz. Tüm Vestel servislerinde elektronik bölümü bulunmaz. Bu yüzden telefon ile direkt iletişim kurmanız bilgi almada çok faydalı olacaktır. Vestel servislerinde tüm televizyon onarımları 1 yıl garantilidir. Garantili bir Vestel televizyon onarımı yaptırmak için servislerden destek almalısınız.

Vestel Televizyon Ekran Kırılması

Eğer Vestel televizyonunuzun ekranı kırıldı ise ve kasko yaptırmadıysanız bu garantiye girmez ve çıkan masrafı siz karşılarsınız. Fakat ekran kırık değil pixel hatası var ise bu garantiye girer. Vestel tevizyon ekran fiyatları almak için Vestel elektronik servisi şubelerini arayarak destek talep edebilirsiniz. Yıllardır televizyonlar servis hizmetleri sunan firmalar tüm televizyon modellerine stoktan bakarak fiyat verebilirler. Bunu için keşife gerek kalmayabilir. Tüm televizyon arızaları ve ekran değişimleri için sayfamızdaki özel veya yetkili servisleri arayarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Vestel Televizyon Kurulumu

Sıfır olarak aldığınız Vestel cihazlarınızı sadece yetkili servis kurabilir ve açılışını sadece yetkili servisler yapar. Bu yüzden yeni ürün aldığınızda Vestel yetkili servisini arayarak kurulum randevusu almanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir