Vestel Kurulum ve Montaj

Yeni aldığınız Vestel marka tüm cihazların kurulumlarını ve montajlarını sadece Vestel yetkili servis firmalarına yaptırabilirsiniz. Tamirciler veya özel servisler yeni aldığınız cihazın kurulumunu yapamaz. Aksi taktirde cihaz garanti dışı kalacaktır. Peki Vestel kurulum için ne yapmanız gerekiyor. Vestel yetkili servis firmalarını arayarak kurulum olacak olan cihazın ne olduğunu söylemeniz ve açık adres bilgisi vermeniz gerekiyor. Dilerseniz satın aldığınız bayiiden de bunu talep edebilirsiniz.

Vestel beyaz eşya, televizyon veya klima kurulumları ayrı ayrı ekipler tarafından yapılmaktadır. Klima kurulumu istiyorsanız bunu belirtmek zorundasınız. Televizyon için ise duvara monte edilecek ise kesinlikle belirtmeniz gerekiyor. Aksi halde parça eksikliğinden dolayı beklemeniz gerekebilir.

Vestel Çamaşır Makinesi Kurulumu

Yeni aldığınız Vestel çamaşır makinesini montaj yaptırmak için Vestel yetkili servislerine cihazın modelini belirtmeniz gerekiyor. Ayrıca evinizde çamaşır makinesi için gerekli tesisat var mı yok mu bunu da bildirmeniz gerekiyor. Bir adet pis su gideri, bir adet de çamaşır makinesi musluğu gerekiyor. Eğer bunlar yok ise Vestel yetkili servisi kurulum yapmadan dönecektir.

Vestel Bulaşık Makinesi Kurulumu

Vestel Kurutma Makinesi Kurulumu

Vestel Buzdolabı Kurulumu

Vestel Derin Dondurucu Kurulumu

Vestel Televizyon Kurulumu

Vestel marka televizyonlar en çok tercih edilen cihazlardır. Sıfır olarak aldığınız Vestel televizyonu kutusundan çıkartamazsınız. Aksi halde tüm sorumluluk sizde olur. Cihazda problem var ise garantiden işlem yapmazlar. Bu yüzden sabırlı olup Vestel yetkili servisini beklemeniz gerekiyor. Ayrıca Vestel marka televizyon kurulumu için taleplerinizi yetkili servise bildirmeniz lazım. Cihaz ayaklarının üzerine kurulacaksa sorun yok. Fakat duvara montaj istiyorsanız bunu belirtmeniz gerekiyor.

Vestel Klima Kurulumu

Vestel Fırın Kurulumu

Vestel Ocak Montajı

Vestel Davlumbaz Kurulumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir