Vestel Klima Servisi

Vestel klima servisi, İstanbul Anadolu yakası genelinde klima tamir, klima bakım ve klima montaj hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Vestel klima onarımı için bizi hemen arayın. Servisimiz sizlere gün içinde onarım desteği sağlıyor. Hızlı ve kesin çözüm istiyorsanız bizi aramanız yeterli.

Maltepe Vestel Klima Servisi

Yıllardır Maltepe servisimiz ile siz değerli ilçe sakinlerine teknik destek hizmeti veriyoruz. Firmamızı arayarak tüm Vestel klima modelleri için teknik destek alabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, hata kodu veren tüm klimaların çözümleri için doğru servistesiniz. Profesyonel ekiplerimiz ile arızalara en kısa sürede müdahale ediyor ve yerinde tamir ediyoruz. Vestel klima servisi arıyorsanız tek yapmanız gereken sabit hattımızdan bizlere ulaşmak.

Vestel klima kullanıcıları için teknik servis hizmetleri sunan firmamız bakım desteği de veriyor. Vestel klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Tüm onarımlarımız 1 sene garantilidir. Garantili ve kaliteli bir klima onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız yıllık bakımları büyük bir ciddiyetle ve profesyonelce yapar. Klimanızın bakımı için bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima bakımında petek temizliği, fan temizliği ilaçlı su ile yapılır. Gaz kontrolü ve kaçak kontrolü yapılır. Tüm eksikler için bir rapor hazırlanır.

Vestel klimalar için yer değişim ve yeniden montaj hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm klima modelleri için montaj hizmeti veriyoruz. Eksik ekipmanlar için telefonda bilgi vererek servis talep edebilirsiniz.