Topselvi Altus Servisi

Topselvi Altus Servisi

Mutfakta, banyoda ve diğer kategorilerde, beyaz eşyalar evin en büyük ihtiyacı haline gelmiştir. Zorunlu ihtiyaç listesine giren buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve derin dondurucular, zorunlu cihazlar kategorisine girmiştir. Her zaman çalışan ve işimizi kolaylaştıran bu cihazların kullanım kalitesi, profesyonel yedek parçalı Topselvi Altus servisi hizmetine bağlıdır. Firmamız, cihazınıza ait yedek parçaları servis aracında hazır bulundurmaktadır. Bu nedenle yedek parça sorunu yaşanmamaktadır.

Etkili ve Pratik Servis Hizmeti Sunuyoruz

Firmamızın güzide servis ekibi, günün her saatinde sürekli olarak servis hizmeti vermektedir.

Güvenli Topselvi Altus servisi hizmeti sunan firmamız, şu özelliklere sahip elemanlarla çalışmaktadır:

  1. Hızlı çalışan ve pratik tamir işlemi gerçekleştiren elemanlarla çalışıyoruz.
  2. Güler yüzlü çalışan elemanlarımız, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir.
  3. Elemanlarımız müşteri onayı olmadan servis işlemi gerçekleştirmemektedir.
  4. İşini seven ve aynı zamanda sertifikalı olan personelimiz, kış aylarında da aynı performansla hizmet sunmaya devam etmektedir.

Beyaz eşyanın tamir edilmesi, her zaman uzmanlık ve sertifika eğitimi gerektirir.

Bütün Beyaz Eşya Modellerini Kısa Sürede Tamir Ediyoruz

Günümüzde her yıl yeni cihazlar ve yeni modeller üretiliyor. Beyaz eşya dünyası her geçen gün yeni teknolojik ürünleri piyasaya sunuyor. Firmamız, bu gelişmeye ayak uydurmak suretiyle, elemanlarına yeni cihazlar konusunda eğitim vermektedir. Topselvi Altus Servisi çalışanlarımız, Topselvi’nin bütün mahallelerine servis hizmeti sunmaktadır.

Acil Servis İşlemleri için Bizi Arayın

Hayatımızın akışını gerçekleştiren, yaşam kalitemizi artıran beyaz eşyalar, birden bire bozulabilir. Bu gibi durumlarda firmamız, adresinize en yakın servis aracını adresinize yönlendirmektedir. Acil tamirat işlemlerinde, adresinize yakın bir servis aracı yoksa, firmamız yeni bir aracı yola çıkarmaktadır.

Dört Mevsim Hizmet Sunuyoruz

Firmamızın belli bir mevsimi, belli bir mesaisi yoktur. Haftanın her günü, günün her saatinde servis hizmeti sunuyoruz. Sizin için en uygun zaman diliminde servis bakım işlemini gerçekleştiriyoruz. Servis hizmetinin belli bir çalışma saati yoktur. Ekiplerimizin çalışma saatini müşteri belirlemektedir. Yani sizin boş zamanınız bizim çalışma saatimizdir. İş çıkışı veya tatil günlerinizde bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir