Tepeüstü Altus Servisi

Tepeüstü Altus servisi, Ümraniye ilçesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına beyaz eşya onarım desteği veriyor. Çalışmayan tüm cihazların tamiri için bizi arayabilirsiniz. Sektördeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biri olduğumuz için cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımı için bizi arayabilirsiniz. Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi cihazların tamiri için Tepeüstü şubemizden haftanın 7 günü servis desteği alabilirsiniz.

Evde veya iş dünyasında, buzdolapları, çamaşır makineleri, fırınlar ve ocaklar, insan hayatı ile bütünleşmiştir. Bu cihazlar artık vazgeçilmezdir ve insanlar bu cihazlar olmadan istenilen konforlu yaşam statüsüne ulaşılmamaktadır. Eski model veya yeni model beyaz eşyaların Tepeüstü Altus servisi bakım, onarım ve montaj gibi konularında uzman olan personelimiz, yılların tecrübesine sahiptir.

Altus Ocak Dönüşümü

Altus marka ocaklar için doğal gazdan tüpe ve tüpten doğal gaza dönüşüm hizmetleri veriyoruz. İhtiyacınıza göre dönüşüm hizmetleri için Tepeüstü Altus servisi aynı gün içinde destek sunuyor. İşinin ehli ustalarımız ile taşımadan, yer değişikliği yapmadan ocak dönüşüm desteği sunuyoruz.

Altus Buzdolabı Servisi

Bir evin olmazsa olmazı buzdolabı cihazları için en kısa sürede onarım desteği veriyoruz. Soğutmayan buzdolabınızın en hızlı şekilde tamiri için bizi hemen arayın. Ümraniye ilçesinde özel Altus servis desteği sunan firmamız Tepeüstü şubesi ile tüm mahalle ve semtlere aynı gün geliyor.

Servisimiz Temelden Yetişti

Servis hizmetimizin en önemli konusu kuşkusuz tecrübedir. Firma elemanlarımız, temelden yetişmiştir. Çıraklık, kalfalık ve ustalık kategorisinde yetişen ve yılların deneyimine sahip ustalarımız, işinin uzmanı kişilerdir. Güvenilir bir servis arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Müşteri hizmetlerimizi arayın ve istediğiniz zamana randevu alın. İsterseniz firmamız acil beyaz eşya Tepeüstü Altus servisi seçeneği sunmaktadır. Servis elemanlarımız, istediğiniz zaman adresinize gelerek servis işlemini gerçekleştirmektedir.

Beyaz Eşyalara Özel Servis Hizmetinin Önemi Nedir?

Şirketimizin deneyimli, tecrübeli ve aynı zamanda işinin ehli elemanları, servis hizmetinin önemini kavramış kişilerden oluşmaktadır.

Şirketimizin sunduğu Tepeüstü Altus servisi hizmetinin önemini şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Beyaz eşyaların sorunsuz bir şekilde kullanımı servis hizmetine bağlıdır.
  2. Yedek parça destekli servis hizmeti, cihazınızın ömrünü uzatmaktadır.
  3. Arıza durumunda güvenilir bir şekilde tamir işlemi servis ekipleriyle mümkündür.
  4. Cihazınızın modeli ne olursa olsun, güvenle bize teslim edebilirsiniz.

İşinin ehli elemanlardan oluşan beyaz eşyalar, model bakımından farklı özelliklere sahiptir.

Eski Veya Yeni Model Beyaz Eşyaları Güvenle Tamir Ediyoruz

Şirketimizin deneyimli ustaları, eski olsun, yeni olsun, bütün beyaz eşya modelleri konusunda uzmandır. Yedek parça destekli gerçekleştirilen bakım ve onarım işlemleriyle, cihazınızın kullanım kalitesi maksimum seviyeye çıkacaktır. Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde çözüm odaklı hareket eden elemanlarımız, çok kısa sürede tamir işlemini bitirmektedir.

Güler Yüzlü Hizmet

Tamir işlemlerinde ve diğer işlemlerde müşteri onayı olmadan hareket etmeyen firma elemanlarımız, güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Güven veren hizmet kalitesini adresinize taşıyan firmamız, ekip ruhuna sahip servis ekibiyle, seri bir şekilde cihazı tamir edip, teslim etmektedir. Elemanlarımız yeni cihazlar hakkında bilgilendirilmektedir. Yeni model beyaz eşya için profesyonel tamir yöntemleri tercih edilmektedir.