Suadiye Regal Servisi

Suadiye Regal servisi olarak bölgede ikamet eden Regal kullanıcıları için beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazların tamiri için bizleri arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde yaşadığınız tüm arızalara kalıcı çözümler üretiyoruz. Onarımını yaptığımız cihaza 1 yıl garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Regal cihazınızın servis önceliği vardır.

Suadiye Regal Klima Servisi

Soğutmayan Regal klimanızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek ister misiniz? Yıllardır klima tamiri alanında hizmet veren firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede klimanız asla yerinden sökülmez. Tüm parça değişimleri, gaz şarjı ve tamirler yerinde yapılır. Arızası ne olursa olsun tamirini yaptırmak her zaman daha ekonomik bir çözümdür. Suadiye Regal servisi şubemizde tüm Regal klimaların yedek parçaları ve aksesuarları tedarik edilmektedir.

Sürekli olarak çalışan klimalar özellikle yaz aylarına girerken bakıma ihtiyaç duyar. Bakım yapılmayan cihazların kullanılması halinde hem ortamda kötü bir koku olur hem de klimanız tam performans gösteremez. Ayarladığınız dereceye gelemediği için sürekli çalışır ve normalden fazla elektrik harcar. Ülkemizde elektrik fiyatlarının çok yüksek olduğunu biliyoruz bu yüzden bakım masrafı muhtemelen bir kaç faturada edeceğiniz tasarrufla çıkacaktır.