Siemens Kahve Makinesi Servisi

Siemens kahve makinesi mi kullanıyorsunuz? O zaman arızalandığı zaman büyük bir derdiniz olacağını bilmeniz gerekiyor. Yedek parça fiyatları oldukça yüksek olan Siemens’in küçük ev aleti tamiri de maalesef yüklü ücretler ile gerçekleşiyor. Kahve makineniz arızalandığı zaman ne yapacaksınız? Eğer Siemens kahve makinesi garantili ise kesinlikle yetkili Siemens servisi arayarak servis talep etmelisiniz. İsterseniz size en yakın yetkili küçük ev aletleri servisini arayarak kendiniz de servise bırakabilirsiniz.

Kahve makineniz ısıtmıyor, yanık kokusu geliyor veya yakıyorsa cihazınız tamir edilmesi gerekiyor demektir. Peki Siemens kahve makinesi onarımı nasıl yapılıyor? Öncelikle servisi çağırırken garanti evrakları yanınızda olsun. Eğer garanti dışı ise ücretli yardımcı olacaklardır. Servis kahve makinesini evinizde tamir edemez. Siemens kahve makinesi onarımı için atölye ortamı gerekir. Atölyeye alınan cihazın arızalı parçaları tespit edilir ve işlem yapılmadan önce sizi arayarak masraf bilgisi paylaşırlar. Onayınız dahilinde işlemler başlar.

Kahve makinesi kırıklar garantiye girer mi? Maalesef Siemens kahve makinesi hiç bir kırık garantiye girmez. Direkt olarak garanti dışı işlem yapılır.

Servis ücreti ne kadar? Küçük ev aletleri için servis ücretleri 50-80 lira arası değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir