Siemens

Siemens Garanti Sorgulama

Siemens garanti sorgulama yapması en kolay markalardan biridir. Siemens markasına ait çağrı merkezini aradığınız zaman cihazınızla ilgili bölüme bağlanmanız garanti sorgulama yapmanız için yeterli olacaktır. 444 66 88 numaralı çağrı merkezi haftanın 7 günü sizlerden gelen çağrılara cevap veriyor. Beyaz eşya, klima, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve el aletleri için tek numara üzerinden destek alabilirsiniz. Siemens markasında garanti belgesini bulundurma zorunluluğu yoktur. Cihazın ENR kodu, seri numarası veya faturasına sahip olmanız yeterli olacaktır.

Siemens garanti kaydı sizin yaptırmanız gereken bir işlemdir. Satın aldığınız Siemens cihazlarınızın kurulumuna servis çağırmak zorundasınız. Aksi taktirde garanti servisi çağırdığınızda çok uğraşmak zorunda kalırsınız.

Siemens Garanti Süresi Kaç Yıl?

Siemens firması cihazlarına farklı sürelerde garanti veriyor. Siemens beyaz eşya cihazları 3 yıl, kişisel bakım ürünleri ve küçük ev aletleri 2 yıl, klimalar ise en değişken garanti süresine sahip 10 yıla kadar garantiniz olabilir. Bu yüzden Siemens marka bir cihazınız arızalandığı zaman ne zaman aldığınızı düşünmenize gerek yok garanti sorgulaması yapmanız avantajınıza olacaktır. Onarımlarda oldukça büyük masraflar açan Siemens ürünlerinin garanti kapsamında olması size tasarruf sağlar.