Siemens Aspiratör Servisi

Aspiratör denince akla ilk gelen ankastre markalardan biri olan Siemens’in tüm aspiratörleri tamiri mümkün cihazlardır. Ayrıca koku yapan Siemens aspiratörler için Siemens servislerinden filtre sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında teknik servisi bulunan Siemens’in beyaz eşya servislerinin hemen hemen hepsi aspiratörler için de destek veriyor. Aspiratör arıza ve yedek parçaları için Siemens servis firmalarından yardım alabilirsiniz.

Siemens aspiratör çok ses yapıyor, nedendir? Aspiratörlerin içinde çok güçlü bir fan motoru vardır. Zamanla ve içine çektiği yağlardan ötürü bu fan türbülans yapar ve gürültü çıkartır. Bunun tamiri mümkün değildir. Bu motorun değişimi tek çözümdür. Fakat motorun fan kısmına pislik gelmiş ise bakım ile bu arızadan kurtulursunuz.

Siemens aspiratör kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden biride cihazın koku yaymasıdır. Bunun sebebi ise zamanla dolan filtrelerdir. Filtreleri çok uzun aralıklar vermeden çıkartıp bulaşık makinenizde en sıcak programda yıkamalısınız. Eğer yağlar çıkmıyor ise tek yapmanız gereken Siemens yetkili servis firmalarını arayarak cihaz için yeni filtre sipariş etmektir.