Erenköy Profilo Servisi

Erenköy Profilo servisi, Profilo markalı cihazlarınızın bakım, onarım ve tamirini üstlenen bir kurumdur. Günümüzde teknolojik aletlerinde bakıma ihtiyaç duyduklarını hepimiz biliyoruz. Bu sebeple de Profilo markalı ev eşyalarınızın bakımını ya da onarımını yapıyoruz. Eğer sizlerde Erenköy Profilo servisimizden yararlanmak istiyorsanız bizleri telefonlarınız aracılığı ile arayabilirsiniz. Günün her saatinde arayabilmeniz ve bizlere ulaşabilmeniz için çağrı merkezi hizmetimizi 7/24 açık tutuyoruz. Böylece bizlere her daim ulaşabiliyor ve bilgi alabiliyorsunuz. Erenköy Profilo servisi olarak bugüne kadar Erenköy insanlarının hem güvenini hem de dostluklarını kazandık.

HEMEN ARA, 0216 366 39 26

Evinizde kullanmakta olduğunuz Profilo markalı bulaşık makinesi, kombi, klima, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı gibi cihazlarınızı bizlere bildirerek onarım, bakım ya da tamirlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik arızalı cihazlarınızı bizlere getirmenize de gerek yok alanında uzman ekibimiz evlerinize kadar gelerek cihazınızı yerinde tamir edebiliyor. Böylece cihazınız serviste beklemek zorunda kalmıyor tabi buda sizlere zaman kazandırıyor. Ekibimizin yanında bulundurduğu ekipmanlar ile yedek parça ihtiyacınızı da karşılamış oluyoruz. Erenköy Profilo servisi olarak yaptığımız işlere ve işçiliğe o kadar güveniyoruz ki bütün işçiliklerimize tam 1 yıl garanti veriyoruz. Böylece sizleri tekrar arıza durumunda fazla maliyetten kurtarıyor ve güveninizi kazanmış oluyoruz. Erenköy Profilo servisi Erenköy halkının tüm ihtiyaçlarını gidermek için yoğun bir mesai harcıyor. Bizler sizlerden de aldığımız olumlu yorumlarla işimize sımsıkı sarılıyor ve kaliteli işçiliğimizi her daim sürdürmeye çalışıyoruz.

Eğer sizlerde Profilo markalı eşyanızdan şikayetçiyseniz bizlere getirmeden arayarak evinizde tamir ettirebilirsiniz. Bizlere ulaşabilmek için web sitemizde belirtilen numaraları arayarak bilgi alabilir ya da serişimizi çağırabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlerin belirlemiş olduğu gün ve saatte evinize gelerek sizlerin de gözetimi altında şeffaf işçilik yapacaklardır. Telefonda belirttiğiniz arızalar neticesinde yanlarına ekipman alarak hızlı ve kaliteli işçilik yapacaklardır. Erenköy Profilo servisi sizler için her daim hazır bulunmaktadır. Profilo markalı eşyalarınızın bakımını, onarımını veya tamirini bizlere yaptırarak hem maddi hem de manevi olarak kendinizi rahatlatabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için sitemizde belirtilen telefon numaralarına ulaşabilir ve servis isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir