Mekappa Servisleri

1973 yılında kurulan tümsan A.Ş tescilli markası mekappa, mutfak konsepti ,ankastre ürünleri entegre edilmiş bacalı davlumbazları, fırın ,ocak mutfak aydınlatmaları gibi çözümler sunmaktadır.

Özellikle şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir,mekappa’nın ayrıcalığından biri ürün çeşitliliğidir.
Motor kalitesi denilince akla yabancı ülkelerden italya gelir mekappa’da ürünlerinin motorlarını italya’dan almaktadır. Sırf bu sebep Mekappa almaya yeter.

Türkiye’de davlumbaz yapan ilk ve en eski firmadır,kullandığı tüm parçalarda en üstün kaliteyi seçer.

Mekappa ürünlerinde tüm kablolar , silikonlu ve yanmaz malzemeden oluşur, kaliteli malzemelerin diğer örneğide switch’ler dir. Piyasadaki diğer markalar 2-3 usd lik switch kullanırken mekappa 7 usd lik switch kullanır. Bu da uzun süreli kullanım sağlar.

Ürünlerin hepsinde motorun çevresinde yanmaz plastik kullanılıyor, bu güvenlik açısından önemli bir konu.

Ürünlerde 1. Kalite paslanmaz çelik kullanılmaktadır, 304’lük paslanmaz çelik kısımlar sayesinde ürünler uzun süre paslanmadan ilk günkü görünümünü korur.
En eski davlumbaz üreticisi oldukları için davlumbaz ve aspiratörlerdeki işçilikleri, iyi ve çok temizdir, ürünlerin kaynak yerleri görünmemektedir
Davlumbazların model ve çekim gücü konusu satın alma kararında önemli rol oynar.
Mekappa süreli yeni modeller çıkarmaktadır, çekim güçleride 600m3 ve 1000 m3 , buda bir suntayı bile çekebileceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir