Maltepe Windsor Servisi

Windsor kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunan Maltepe şubemizde her işlem 1 yıl garantilidir. Titiz ve kaliteli bir tamir hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Arızalı Windsor cihazlarınız için aşağıdaki telefon numarasından Maltepe Windsor servisi şubemize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

0216 417 87 98

Windsor, ülkemizde en çok satan markalar arasındadır ve bunun en büyük sebebi fiyatların diğer markalara göre çok uygun tutulmasıdır.

Maltepe Windsor Buzdolabı Servisi

Windsor buzdolabınız soğutmuyor ise aynı gün içinde tekrar kullanabilirsiniz. Maltepe şubemizde çalışan teknisyenlerin her biri buzdolabı tamirinde son derece deneyimli kişilerdir. Windsor buzdolabı arızalarını en hızlı şekilde yerinde giderebiliyoruz. Kusursuz ve garantili bir onarım için doğru yerdesiniz.

Maltepe ilçe şubemiz 2011 yılından beri Altıntepe şubesi ile tüm beyaz eşya kullanıcıları için onarım desteği vermektedir. Windsor markasına ait buzdolabı modellerinin tamamı için gerekli yedek parçalara sahibiz. Bu sayede de siz müşterilerimize en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara üretebiliyoruz.