Maltepe Bosch Servisi

Maltepe Bosch servisi ilçenin en eski tamir firmalarından biri olarak siz değerli Bosch kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Bosch marka tüm cihazların teknik sorunları için bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve sahip olduğumuz teknik imkanlar ile sizlere kusursuz tamir desteği veriyoruz. Servis olarak onarımını yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl parça garantisi veriyoruz. Garantili Bosch servis için doğru yerdesiniz.

Maltepe Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch çamaşır makinesi tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli Maltepe ilçe sakinlerine aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz. Bosch çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise cihazınızı gün içinde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Özellikle kış aylarında oldukça sık çalışan Bosch çamaşır makinelerinin arıza vermesi olasıdır. Maltepe Bosch servisi olarak tüm sorunlara pratik, ekonomik ve yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Bosch çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Maltepe Bosch Klima Servisi

Soğutmayan Bosch klimanız için gün içinde onarım hizmeti almak isterseniz Maltepe Bosch servisi hemen arayın. Klima onarımında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde ve garantili çözümler üretiyoruz. Gaz şarjı, kart değişimi, sensör değişimi, yıllık bakım ve montaj işleriniz için haftanın 7 günü servisimizden destek alabilirsiniz.