Küçükyalı Alarko Servisi

Küçükyalı Alarko servisi, tüm Alarko klima ve kombi modelleri için servis hizmeti sunuyor. Yıllardır Maltepe ilçe genelinde teknik servis hizmetleri veren firmamız kombi ve klima ekipleri ile Alarko kullanıcılarının da teknik sorunlarını çözüyor. Alarko kombi tamirini en kısa sürede ve en uygun fiyata yaptırmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Küçükyalı servisimiz haftanın 7 günü servis desteği sunuyor.

Alarko marka cihazlarla ilgili yaşadığınız sorunları en kısa sürede çözmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Şubemizin kendine ait olan çağrı merkezi kesintisiz destek veriyor. Arızalı cihazları tamiri, bakımı veya montajı için bizleri arayabilirsiniz.

Küçükyalı Alarko Kombi Servisi

Yıllardır kombi üretimi yapan, hatta sektördeki en eski markalardan biri olan Alarko’nun tüm kombi modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Alarko kombinizi gün içinde tamir ettirmek için yapmanız gereken şey Küçükyalı Alarko servisi aramak. Servisimiz tarafından tamiri yapılan kombilerinize 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Küçükyalı Alarko Kombi Bakımı

Her kombi bakıma ihtiyaç duyar. Bakım işlemi sayesinde daha kısa sürede ateşleme yapan cihaz suyu daha hızlı ısıtacağı için düşük derecede de ısınabilirsiniz. Özellikle petek temizliği, kombi bakımı gibi işlemler doğal faturanızda sizlere büyük tasarruf sağlar. Kaliteli Alarko kombi bakımı için Küçükyalı Alarko servisi hemen arayın.

Küçükyalı Alarko Klima Servisi

Alarko klimanız soğutmuyor mu? Art arda deneyerek sorunu çözemezsiniz. Alanında uzman kadromuz ile tüm Alarko klima modelleri için gün içinde tamir desteği veriyoruz. Ayrıca Alarko klimalar için periyodik bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri de veriyoruz. Eski yeni tüm klimalarınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Küçükyalı Alarko servisi olarak sizlere pratik, kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Klima yer değişikliği için özellikle yaz aylarında maalesef randevu usulü çalışıyoruz. Aksi taktirde sizlere söz verdiğimiz zamanlarda gelmemiz mümkün olmuyor. Klimanızın sökülecek, monte edilecek veya gazı toplanacak ise bizi hemen arayın. Ayrıca klimanıza sürekli gaz eksilmesi, yani kaçak varsa bizi arayarak boru değişikliği yaptırabilirsiniz.

Alarko klima bakımı neden gerekli?

Klima bakımı cihazın daha verimli ve daha tasarruflu çalışmasını sağlar. Peteklerin dolu olması ortama kötü bir koku yayar ve cihazın sürekli çalışmasına neden olur. Donanımlı servis araçları sayesinde yerinde bakım hizmetleri sunan Küçükyalı Alarko servisi haftanın 7 günü sizlerin yanında. Kaliteli ve titiz bir klima bakımı için tek yapmanız gereken bizleri aramak.