Kaynarca Profilo Servisi

Kaynarca Profilo servisi, uzman teknisyenleri ile siz değerli Pendik ilçe sakinlerine Profilo beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili ve kaliteli onarım için Kaynarca şubemizi hemen arayın. Haftanın 7 günü servis desteği sunuyoruz. Eski yeni bütün Profilo modellerini tamir edecek ekipman ve yedek parçaya sahibiz. Servisimiz bünyesindeki teknisyenlerin her biri işinin ehli ve son derece tecrübeli kişilerdir.

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo beyaz eşyalarınız çalışmıyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor, sallanıyor, soğutmuyor veya koku yapıyorsa bizi hemen arayın. Kaynarca Profilo servisi bünyesindeki tecrübeli beyaz eşya tamir ustaları ile aşağıdaki tüm cihazların onarımlarını yapıyor.

  • Profilo çamaşır makinesi servisi
  • Profilo bulaşık makinesi servisi
  • Profilo buzdolabı servisi
  • Profilo ocak dönüşümü
  • Profilo fırın servisi

Profilo Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın sorunu ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyoruz. Hızlı ve kalıcı çözüm için Kaynarca servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profilo buzdolabınız hata verdiğinde yenisi ile değiştirmeden önce servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlara onarım yaptırarak büyük masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Profilo Buzdolabı Soğutmuyor

Profilo buzdolabınız soğutmuyor ise yapmanız gereken buzdolabının kapısında buzlanma var mı yok mu kontrol etmektir. Eğer buzdolabınızın kapısında buzlanma yapıyorsa cihazın kanalları tıkanmış demektir. Hava sirkülasyonu olmazsa soğutma zayıflar. Buzlanma yok ise sonrasında cihazın arkasındaki motoru kontrol edebilir soğuk mu diye bakabilirsiniz. Eğer buzdolabınızın motoru soğuk ise çalışmadığı anlamına gelir ve soğutmaz. Eğer aşırı sıcak ve soğutmuyorsa gaz ile sorunu olabilir. Aslında Profilo buzdolabı arızalarında son kullanıcının yapabileceği çok fazla bir işlem olmadığı için servis çağırmak ve sorunu en hızlı şekilde çözmek en doğrusu olacaktır. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan onarımının yapılması için Kaynarca Profilo servisi hemen arayın.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi onarımında son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözümler sunuyoruz. Hızlı ve kalıcı bir Profilo çamaşır makinesi onarım hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kaynarca Profilo servisi olarak eski yeni tüm Profilo cihazlar için hızlı tamir desteği veriyoruz. En uzun süren arıza kazan değişimidir. Bu durumda atölyeye almamız da gerekiyor. Fakat bu işlem bile en fazla 1 hafta sürmektedir. İşlem sonrası çamaşır makineniz servis tarafından kurulur ve değişen parçalara 1 sene garanti verilir.

Profilo Klima Servisi

Profilo marka split tüm klimalar için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Cihazınızın teknik sorunlarını bizimle paylaşarak en kısa zamanda çözülmesini sağlayabilirsiniz. Profilo klimanız soğutmuyor, ses yapıyor, koku yapıyor veya sigorta attırıyor ise tüm bu sorunların kısa zamanda çözülmesini sağlıyoruz.

  • Profilo klima teknik servis
  • Profilo klima yıllık bakım
  • Profilo klima montaj ve de-montaj