Kadıköy Siemens Yetkili Servisi

Kadıköy ilçesinde ikamet eden Siemens kullanıcıları garantili Siemens cihazları için Siemens yetkili servis firmalarını aramalıdır. Peki Siemens yetkili servise nasıl ulaşacaksınız? Siemens firması kendine ait çağrı merkezi ile müşterilerinin dertlerini dinliyor ve arızalara göre en hızlı şekilde servis yönlendirmesi yapıyor. Siemens yetkili servis firmalarından aynı zamanda garanti sorgulaması da yaptırabilirsiniz.

Kadıköy Siemens Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi
Kadıköy Siemens Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi
Kadıköy Siemens Kurutma Makinesi Yetkili Servisi
Kadıköy Siemens Buzdolabı Yetkili Servisi
Kadıköy Siemens Klima Yetkili Servisi
Kadıköy Siemens Telsiz Telefon Yetkili Servisi
Kadıköy Siemens Televizyon Yetkili Servisi
Kadıköy Siemens Elektrik Süpürgesi Yetkili Servisi
Kadıköy Siemens Fırın Yetkili Servisi

Siemens marka tüm cihazların onarımlarını yetkili servislere güvenle yaptırabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, ateş atan, koku yapan tüm arızaları yetkili servisler tecrübeli teknisyenleri ile giderecektir. Garanti süresi içindeki Siemens cihazlarınızın onarımlarını muhakkak Siemens yetkili servis firmalarına yaptırmalısınız.

Siemens yetkili servisi arayarak garanti sorgulaması yaptırabilirsiniz. Sizden istenen cihaz veya adres bilgilerini verdiğinizde cihazınızın garantisi var mı yok mu yetkili servis size söyleyecektir.

Yeni aldığınız Siemens cihazlarınızın kurulumlarını sadece Siemens yetkili servisi yapar. Ayrıca küçük ev aletleri için ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları Kadıköy Yetkili Siemens Servisi arayarak orijinal parçaları tedarik edebilirsiniz.

Kadıköy Siemens Yetkili Servisi, Çağrı Merkezi : 444 6 688

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir