Fındıklı Altus Servisi

Fındıklı Altus servisi, Maltepe ilçesinin en eski beyaz eşya servisidir. Yıllardır bölgede beyaz eşya ve klima tamir hizmetleri veren firmamız tüm modeller için destek veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus cihazların gün içinde tamir edilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Fındıklı servisimiz onarım sonrası değişen tüm parçalara 1 sene garanti veriyor. Garantili Altus beyaz eşya tamircisi.

  • Fındıklı Altus Çamaşır Makinesi Servisi
  • Fındıklı Altus Bulaşık Makinesi Servisi
  • Fındıklı Altus Buzdolabı Servisi
  • Fındıklı Altus Kombi Servisi
  • Fındıklı Altus Klima Servisi

Fındıklı Altus Klima Servisi

Soğutmayan Altus klimanızı sıcak yaz günlerinde sorunsuz kullanabilmek için bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman klimacı ustalarımız sayesinde Fındıklı Altus servisi olarak yerinde onarım yapıyor, cihazlarınızı asla taşımıyoruz. Altus klimaların kronik sorunu yoktur. Yine de sizler “benim klimam sürekli sorun çıkartıyor” diyorsanız cihazın bakımlarını aksatıyorsunuzdur. Düzenli olarak bakımları yapılan ve gaz kontrolü yapılan Altus klimalar sizlere kolay kolay arıza çıkartmaz.

Altus klima bakımı için dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Bütün kış çalışmadan bekleyen Altıs klimanızı yazın direkt çalıştırdığınızda (bakımsız bir şekilde) ortama kötü bir koku yayılacaktır. Peki bunun ne gibi bir zararı var? Kokuyu yapan ölü bakterilerdir ve siz çalıştırmaya başladığınız anda fan yardımıyla bunlar havaya karışır. Fındıklı Altus servisi şubemizi arayarak aynı gün içinde bakım hizmeti alabilir ve klimanızın bu sorundan ekonomik olarak uygun bir şekilde kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Fındıklı Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Altus buzdolabı tamirinde en köklü firmalardan biriyiz. Servisimiz soğutmayan, ses yapan, su akıtan Altus buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyor. Dolabınız arızalandığı zaman içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Fındıklı Altus servisi olarak sizlere haftanın 7 günü Altus buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz.

Altus buzdolabınızın üst kısmı veya alt kısmı tek taraflı olarak soğutmuyor ise servis çağırmadan önce ilk olarak cihazın fişini çekip dolabı dinlendirin. Eğer dolabınızı dinlendirirseniz tıkanan hava kanalları açılır ve buzdolabı kısmına soğukluk ilerler. Fakat bu işlemi yaptıktan sonra da yine soğutmada zayıflama varsa cihazın rezistans, sensör ve sigortaları ölçülmelidir. Hangi parçalar arızalı ise yenisi ile değiştirilir ve dolap aynı gün içinde kullanılabilir hale getirilir.

Sesli çalışan Altus buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses kesiliyor ise cihazın fanlarından biri arızalıdır. Düşük bir ihtimal daha var. Eğer cihazda buzlanma sorunu varsa cihazın iç fanı buza çarpabilir. Bu durumda yine aynı sorun gibi gözükür fakat eritme arızası çıkacaktır. Her iki durum için Fındıklı şubemizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.

Fındıklı Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinelerinde yaşadığınız teknik sorunları gün içinde çözmenin tek yolu Fındıklı Altus servisi arayarak kayıt bırakmak. Altus bulaşık makinenizin arızası veya yaşı ne olursa olsun yeni cihaz ile değiştirmeden önce bizimle iletişime geçerek onarım fiyatı alabilirsiniz. Profesyonel kadro ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz.

Altus bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise program bitiminde cihazın ısıtıp ısıtmadığını kontrol edin. Eğer suyu ısıtamıyor ise cihaz temiz yıkamaz. İlk kontrol edilmesi gerek yer burasıdır. Isıtmayı yaptığı halede temiz yıkamıyor ise fıskiyeler dolu olabilir veya deterjan bayatlamıştır.

One Reply to “Fındıklı Altus Servisi”

Comments are closed.