Fındıklı Altus Servisi

Fındıklı Altus servisi, Maltepe ilçesinin en eski beyaz eşya servisidir. Yıllardır bölgede beyaz eşya ve klima tamir hizmetleri veren firmamız tüm modeller için destek veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus cihazların gün içinde tamir edilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Fındıklı servisimiz onarım sonrası değişen tüm parçalara 1 sene garanti veriyor. Garantili Altus beyaz eşya tamircisi.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Altus buzdolabı tamirinde en köklü firmalardan biriyiz. Servisimiz soğutmayan, ses yapan, su akıtan Altus buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyor. Dolabınız arızalandığı zaman içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Fındıklı Altus servisi olarak sizlere haftanın 7 günü Altus buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz.

Altus buzdolabınızın üst kısmı veya alt kısmı tek taraflı olarak soğutmuyor ise servis çağırmadan önce ilk olarak cihazın fişini çekip dolabı dinlendirin. Eğer dolabınızı dinlendirirseniz tıkanan hava kanalları açılır ve buzdolabı kısmına soğukluk ilerler. Fakat bu işlemi yaptıktan sonra da yine soğutmada zayıflama varsa cihazın rezistans, sensör ve sigortaları ölçülmelidir. Hangi parçalar arızalı ise yenisi ile değiştirilir ve dolap aynı gün içinde kullanılabilir hale getirilir.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinelerinde yaşadığınız teknik sorunları gün içinde çözmenin tek yolu Fındıklı Altus servisi arayarak kayıt bırakmak. Altus bulaşık makinenizin arızası veya yaşı ne olursa olsun yeni cihaz ile değiştirmeden önce bizimle iletişime geçerek onarım fiyatı alabilirsiniz. Profesyonel kadro ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz.

Altus bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise program bitiminde cihazın ısıtıp ısıtmadığını kontrol edin. Eğer suyu ısıtamıyor ise cihaz temiz yıkamaz. İlk kontrol edilmesi gerek yer burasıdır. Isıtmayı yaptığı halede temiz yıkamıyor ise fıskiyeler dolu olabilir veya deterjan bayatlamıştır.