Ferhatpaşa Klima Servisi

Klimalar bizlere hem sıcak havalarda hem de soğuk havalarda yardımcı olan iklimlendirme cihazlarıdır. Klimalar ortamdaki havayı kullanıcıları isteği doğrultuda soğutan ya da ısıtan cihazlardır. Özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarında bizlere yardımcı olan klimalar günümüzde hemen hemen her yerde kullanılmaya başlandı. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da bizlere destek veren klimalar her mevsimde kullanılabilmektedir. Klimalar bulunduğu ortamın hava akışını veya işleyişini sağladıklarından dikkat edilmesi gereken elektronik cihazlardandır. Özellikle zamanla içinde toz biriken klimalar insan sağlığı açısından da tehlikelidir. Bu sebepten dolayı klimalarımızın bakımını geciktirmemeliyiz. Özellikle de her yıl en az 1 kere bakımını yaptırmalıyız. Bu bakımı yaptırmak için klima servislerine ihtiyaç duyacaksınız. Buz sebeple bizler Ferhatpaşa halkının klima servis ihtiyacını karşılamak için klima servislerimizi sizlerin emirlerine veriyoruz. Eğer klimanız hakkında şikayetçiyseniz bizlere internet sitemizde bulunan, telefon numaraları ile arayarak ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaşarak klimanızın arızası hakkında bilgi alabilir ya da Ferhatpaşa klima servisimizi çağırabilirsiniz.

Klima Servisi

Ferhatpaşa klima servisinden her daim faydalanabilmeniz için çağrı merkezimizi günün her saati7/24 açık tutuyoruz. Böylece bizlere hem daha hızlı hem de daha kolay ulaşabiliyorsunuz. Bizlere ulaşmanız ve teknik ekibimize klima servisimizden faydalanmak istediğinizde belirlenen adrese en uygun tarih ve saatte gelerek klimanızı yerinde tamir ediyoruz. Her daim güler yüzlü olan teknik ekibimiz sizleri klimanızı servise taşıma zahmetinden de kurtararak evinize misafir olarak onarıyor. Alanında uzman olan klima servisi ekibimiz sizlere sunmuş olduğu işçilik için toplamda 1 yıl garanti imkânı sunuyor. Ferhatpaşa klima servisi tüm Ferhatpaşa halkına klima servisi imkânı sunarak müşterilerine en hızlı ulaşmaya çalışan bir vizyonu sahiplenmiştir. Günümüzde birçok firma farklı özellikte ve farklı tarzda klima üretmekte, klimanızın markası veya modeli ne olursa olsun klima servis ekibimiz sizlere hizmet sunabilecektir. Eğer sizlerde Ferhatpaşa’da ikamet ediyorsanız ve klima servisinden faydalanmak istiyorsanız belirtilen numaraları arayabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde ulaşacak olan ekibimiz sizlere yedek parça imkanı da sunmaktadır. Bizi tercih ettiği için tüm Ferhatpaşa halkına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Klima Bakımı

Klimalar çoğu zaman yaz kış çalışır. Hava değişiminden veya oluşan nemden dolayı petekleri bakteriler ile dolmaya başlar. Bu yüzden klimalar düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Bakım için kullanılan ilaç hem petekleri temizler hem de bakterilerden kurtulmanızı sağlar. Detaylı klima bakımı için Ferhatpaşa klima servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Klima onarımında uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Servis olarak yaptığımız tüm işlemlere 1 yıl garanti veriyoruz. Bu arada bilmeniz gereken klima bakımı sadece temizlik değildir. Klima bakımında fan bakımı, gaz şarjı ve kaçak kontrolü de yapılmaktadır.

Arçelik Klima Servisi

Ülkemizde en çok satılan klima markalarından biri olan Arçelik’in tüm modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile Arçelik klima arızalarının tamamını yerinde gideriyoruz. Yaptığımız onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Eski yeni tüm Arçelik klima modelleri için Ferhatpaşa klima servisi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır Ferhatpaşa semtinde hizmet veren firmamız bölgedeki iş yerlerinin hemen hemen hepsinde klima onarımı yapmıştır. İşini severek yapan ustalarımız sayesinde sizlere kaliteli hizmet verebiliyoruz.

One Reply to “Ferhatpaşa Klima Servisi”

Comments are closed.