Ferhatpaşa Altus Servisi

Altus beyaz eşya ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Ferhatpaşa mahallesinde ikamet eden Altus kullanıcıları çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima ve elektrik süpürgesi arızaları için Ferhatpaşa Altus servisi şubemizi diledikleri zaman arayarak destek talep edebilirler. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Altus cihazların 1 sene parça ve işçilik garantisi vardır. 1 yıl garantili Altus servis için Ferhatpaşa altus servis hemen arayın.

Ferhatpaşa Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, kapakları kapanmayan tüm Altus buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimiz tüm modellerin gerekli olan yedek parçalarına sahiptir. Eğer Altus buzdolabınızın alt tarafı soğutmuyor ise sensör, sigorta, rezistans ve fanların tümü araçlarımızda mevcut. Alt tarafı soğutmayan Altus buzdolabınız otomatiğe girmez bu yüzden de motor sürekli çalışır. Eğer Altus buzdolabınızın altındaki yiyeceklerde ısınma fark ederseniz Ferhatpaşa Altus servisi hemen arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede yiyecekleriniz bozulmadan aynı gün içinde buzdolabınızın tamirini yaptırabilirsiniz.

Ferhatpaşa Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan Altus çamaşır makineniz için gün içinde onarım hizmeti istiyorsanız bizi hemen arayın. Ferhatpaşa Altus servisi olarak bölgede ikamet eden müşterilerimize gün içinde destek veriyor ve arızalı cihazı aynı gün içinde çalışır hale getiriyoruz. Eski yeni tüm Altus çamaşır makinesi modelleri için bizleri arayarak 1 yıl garantili onarım desteği alabilirsiniz. Profesyonel çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Ferhatpaşa şubemizde tüm Altus çamaşır makineleri için orijinal yedek parçalar mevcuttur. Çalışmayan çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve sizlere yerinde çözüm üretiyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezine sahip Ferhatpaşa Altus servisi kesintisiz onarım desteği sunuyor.

Ferhatpaşa Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcıları olan Altus bulaşık makinesi modellerinin tüm arızalarını aynı gün içinde ve yerinde tamir ediyor. Ses yapan, çalışmayan, su akıtan veya temiz yıkamayan Altus cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Elinizde bulaşık yıkamak istemiyorsanız tek yapmanız gereken Ferhatpaşa şubemizi aramak. Arıza ne olursa olsun taşımadan yerinde hallediyoruz. Fakat su akıtma sorunlarında kazan da delik varsa bunun onarımı için atölye ortamı şarttır. Evinizde bulaşık makinesi dağıtılamaz. Bunun dışında ana motor değişimi, kart tamiri, pompa değişimi gibi işlemlerin tamamı evinizde yapılır.

Ferhatpaşa Altus Klima Servisi

Klima tamiri, bakımı ve montajı, de-montajı için Ferhatpaşa altus servisi firmamızı hemen arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm split Altus marka klimaların tamirini yapan firmamız sorunlara anında ve çözüm üretir. Altus klima gaz şarjı, kondansatör değişimi, anakart tamiri ve fan temizliği yerinde yapılır. Kusursuz ve 1 yıl garantili Altus klima tamiri için hemen arayın servisimiz sizlere 1 yıl garantili klima servis hizmeti versin.