Ferhatpaşa Altus Servisi

Altus beyaz eşya ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Ferhatpaşa mahallesinde ikamet eden Altus kullanıcıları çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima ve elektrik süpürgesi arızaları için Ferhatpaşa Altus servisi şubemizi diledikleri zaman arayarak destek talep edebilirler. Servisimiz tarafından tamiri yapılan tüm Altus cihazların 1 sene parça ve işçilik garantisi vardır. 1 yıl garantili Altus servis için Ferhatpaşa altus servis hemen arayın.

Ferhatpaşa Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, kapakları kapanmayan tüm Altus buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimiz tüm modellerin gerekli olan yedek parçalarına sahiptir. Eğer Altus buzdolabınızın alt tarafı soğutmuyor ise sensör, sigorta, rezistans ve fanların tümü araçlarımızda mevcut. Alt tarafı soğutmayan Altus buzdolabınız otomatiğe girmez bu yüzden de motor sürekli çalışır. Eğer Altus buzdolabınızın altındaki yiyeceklerde ısınma fark ederseniz Ferhatpaşa Altus servisi hemen arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede yiyecekleriniz bozulmadan aynı gün içinde buzdolabınızın tamirini yaptırabilirsiniz.

Ferhatpaşa Altus Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcıları olan Altus çamaşır makinesi ve Altus bulaşık makinesi modellerinin tüm arızalarını aynı gün içinde ve yerinde tamir ediyor. Ses yapan, çalışmayan, su akıtan veya temiz yıkamayan Altus cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Altus çamaşır makinesi sorunlarınız için Ferhatpaşa altus servisi hemen arayın ve arızanın çözümü yerinde olsun. Ayrıca bulaşık makineleri için yedek parça ve arıza onarım hizmetleri sunuyoruz.

Ferhatpaşa Altus Klima Servisi

Klima tamiri, bakımı ve montajı, de-montajı için Ferhatpaşa altus servisi firmamızı hemen arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm split Altus marka klimaların tamirini yapan firmamız sorunlara anında ve çözüm üretir. Altus klima gaz şarjı, kondansatör değişimi, anakart tamiri ve fan temizliği yerinde yapılır. Kusursuz ve 1 yıl garantili Altus klima tamiri için hemen arayın servisimiz sizlere 1 yıl garantili klima servis hizmeti versin.

ALTUS SERVİS HİZMETİ İÇİN FERHATPAŞA ŞUBEMİZİ HEMEN ARAYIN

0532 205 10 41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir