Garanti

Dyson Garanti Sorgulama

Dyson garanti sorgulama sisteminden cihazlarınızın garanti süresini sorgulayabilir ve ücretsiz onarım talebinde bulunabilirsiniz. Dyson marka cihazlar yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir ülkemizde satışı yapılan cihazlardır. Dyson cihazlarınızın seri numarasından, fatura tarihinden veya teslim alan kişinin bilgilerinden 0850 532 11 44 numaralı telefonu arayarak sorgulama yapabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınızda garantili işlem bölümünü seçmeniz yeterli olacaktır.

Dyson Elektrik Süpürgesi Garanti Sorgulama

Dyson marka elektrik süpürgenizin etiketinde bir seri numarası yazar. Süpürgenizin arızalanması durumunda Dyson çağrı merkezini arayarak bu kodu verdiğinizde size garanti sürenizi, nereye götürmeniz veya nereye göndermeniz gerektiğini paylaşıyorlar. Maalesef Dyson evlere servis göndermiyor fakat bununla ilgili bir yenilik gelebilir. En büyük avantajı ise çoğu Dyson marka süpürge satan mağaza kendi bünyesi üzerinden arızalı cihazları teknik servis için teslim alabiliyor.

Dyson Seri No Sorgulama

Dyson marka cihazınızın seri numarası okunmuyor ise telaş yapmanıza gerek yok. Cihazın olduğu kutunun içinden çıkan kullanma kılavuzu ve garanti belgesinin son sayfasında ürünün seri numarası yer alır. Bu seri no ile garanti sorgulama yapabilir ve ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.