Diyarbakır Kumtel Servisi

Diyarbakır Kumtel Servisi

Kumtel, ısıtma cihazlarında ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen markaların başında gelmektedir. Kumtel marka elektrikli soba, fırın, ocak ve diğer tüm cihazların yedek parçalarını ve aksesuarlarını Kumtel servis firmalarından tedarik edebilirsiniz. Peki size en yakın Kumtel servisi nasıl bulacaksınız? Kumtel, hemen hemen her ilde en az 2 adet servis bulundurmaktadır. Yapı itibari ile onarımı kolay olduğu için çoğu küçük ev aletleri firması Kumtel ürünlerini tamir edebilmektedir. Fakat garantili Kumtel cihazlarınızı sadece Kumtel yetkili servis şubelerinden yaptırabilirsiniz. Aksi halde cihazın garanti süresi sona erer.

Diyarbakır ilimizde ikamet eden Kumtel kullanıcıları tüm arızalar için merkez servisi arayarak aynı gün içinde onarım hizmeti alabilirler. Merkezi olmayan yerlerde arızalı Kumtel cihazınızı servise kendiniz götürmek zorundasınız. Servisin durumuna göre eve servis talep edebilirsiniz. Kırılan, kaybolan tüm Kumtel aksesuarlarını sadece servislerden tedarik edebilirsiniz.

Diyarbakır Kumtel Elektrikli Soba Servisi

En çok satış yaptığı cihaz olan elektrikli soba için Kumtel hem onarım hem de yedek parça desteği sunuyor. Kırılan sobalarınızı Kumtel servislerinde tamir ettirebilirsiniz. Kumtel radyatörlerin onarımı için evinize servis talep edebilirsiniz.

Bağlar Kumtel Servisi

Bismil Kumtel Servisi

Çermik Kumtel Servisi

Çınar Kumtel Servisi

Çüngüş Kumtel Servisi

Dicle Kumtel Servisi

Eğil Kumtel Servisi

Ergani Kumtel Servisi

Hani Kumtel Servisi

Hazro Kumtel Servisi

Kayapınar Kumtel Servisi

Kocaköy Kumtel Servisi

Kulp Kumtel Servisi

Lice Kumtel Servisi

Silvan Kumtel Servisi

Sur Kumtel Servisi

Yenişehir Kumtel Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir