Bostancı Ariston Servisi

Bostancı Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına yerinde onarım hizmeti sunuyor. Ariston beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için Bostancı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Çalışmayan cihazlarınızın kısa sürede ve yerinde tamir edilmesi için tek yapmanız gereken Bostancı şubemizi aramaktır.

Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı markaları arasında en kaliteli olanlarından biridir Ariston ve bizler Bostancı Ariston servisi olarak bölgede ikamet eden Ariston buzdolabı kullanıcılarına servis hizmeti veriyoruz. Hızlı ve kesin çözüm istiyorsanız servisimizi arayarak çözüme kavuşabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm buzdolabı onarımlarına 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Ariston buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken şubemizi aramaktır.

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Ariston buzdolabı modelleri için bizleri arayabilirsiniz. Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli olan ustalarımız ile her zaman yanınızdayız. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımı elbette mümkündür.