Bostancı Ariston Servisi

Bostancı Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına yerinde onarım hizmeti sunuyor. Ariston beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için Bostancı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Çalışmayan cihazlarınızın kısa sürede ve yerinde tamir edilmesi için tek yapmanız gereken Bostancı şubemizi aramaktır.

Bostancı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Çalışmayan tüm Ariston bulaşık makineleri için onarım hizmetleri sunan Bostancı Ariston servisi tüm cihazların yedek parçalarına sahiptir. Ariston bulaşık makineniz ne kadar eski olursa olsun servisimizi arayarak gün içinde tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Ariston bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın yıkamaya geçeceği esnada arızaya girmesidir. Eğer sizin de başınıza böyle bir arıza gelirse bizi arayarak bulaşık makinenizi gün içinde kullanabilirsiniz.

Ariston bulaşık makinesi yıkama yapmıyor ise cihazın fişini çekip 2 dakika bekletin. Tekrar fişe takıp kısa programdan başlatın. Eğer cihaz hataya girmiş ise bu işlem hafızayı resetleyecek ve cihaz yıkamaya geçecektir. Yine geçmez ise Bostancı Ariston servisi arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Tüm Ariston bulaşık makinesi arızalarını yerinde tamir ettirmek istiyorsanız hemen bizi arayın.

Bostancı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinesi onarımında son derece deneyimli teknisyenler ile sizlere yerinde çamaşır makinesi tamiri hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile tüm arızaları tamir edebiliyoruz. Bilindiği gibi Ariston markası ülkemizdeki faaliyetlerini durdurdu. Bu yüzden onarımlarda aksamalar oldu. Fakat bizler Bostancı Ariston servisi olarak yıllardır bölgede hizmet veriyoruz ve sahip olduğumuz yedek parça imkanları ile sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Arızalı diye Ariston çamaşır makinenizden hemen vaz geçmeyin. Her arızanın onarımı mümkündür. Bu yüzden bizi arayarak destek talebinde bulunmanız size büyük tasarruf sağlayacaktır.

Bostancı Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı markaları arasında en kaliteli olanlarından biridir Ariston ve bizler Bostancı Ariston servisi olarak bölgede ikamet eden Ariston buzdolabı kullanıcılarına servis hizmeti veriyoruz. Hızlı ve kesin çözüm istiyorsanız servisimizi arayarak çözüme kavuşabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm buzdolabı onarımlarına 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Ariston buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken şubemizi aramaktır.

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Ariston buzdolabı modelleri için bizleri arayabilirsiniz. Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli olan ustalarımız ile her zaman yanınızdayız. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımı elbette mümkündür.