Bostancı Altus Servisi

Bostancı semtinde ikamet eden Altus marka kullanıcılarına beyaz eşya ve klima tamir hizmetleri sunuyoruz. Tüm modeller için gerekli olacak yedek parçalara sahip firmamız sizlere 1 yıl garantili onarım hizmeti sunuyor. Profesyonel bir Altus Servis hizmeti için bizi şimdi arayın. Yıllardır Bostancı merkezli hizmet veren firmamız Kadıköy ve Ataşehir ilçelerine de hizmet vermektedir. Yaygın bir servis ağına sahip olan firmamız sizlere aynı gün içinde tamir hizmeti sunuyor. Haftada altı gün teknik servis hizmeti veriyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

Bostancı Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Konusunda uzman kadromuz ile siz değerli Bostancı semti sakinlerine 1 yıl garantili onarım hizmetleri sunuyoruz. Garantili ve kaliteli Altus çamaşır makinesi tamiri için tek yapmanız gereken Bostancı Altus servisi aramak. Eski yeni tüm Altus çamaşır makinesi modelleri için onarım, bakım ve kurulum hizmetleri veriyoruz. Yaşadığınız sorunlardan gün içinde kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Servis olarak Altus buzdolabı modellerinde en sık maalesef ana motor arızası ile karşılaşıyoruz. Maliyeti diğer arızalara göre pahalı olsa da çözülemeyecek bir sorun değildir. Şube olarak tüm Altus buzdolabı modelleri için yerinde motor değişimi yapıyoruz. Aslında arızanın ne olduğu bizim için önemli değil.

Bostancı Altus Buzdolabı Servisi

Altus marka buzdolabınızın tüm arızaları için bizi hemen arayın. Buzdolabı arızaları beklemeye gelmez. Kaliteli bir buzdolabı tamiri için doğru adrestesiniz. Altus buzdolabı modellerinin onarımında deneyimli kadromuz buzdolabınızın arızası ne olursa olsun yerinde çözecek ekipman ve beceriye sahiptir. Profesyonelce yapılan buzdolabı onarımları 1 sene garantilidir. Parça değişimi gerektiği durumlarda parçanın da 1 sene garantisi mevcuttur.

Bostancı Altus Servis, aynı zamanda Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın içinde teknik servis hizmeti vermektedir. Altus marka ocak kullanıcıları için ise sadece dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Kaliteli ve titiz bir dönüşüm hizmeti için bizi hemen arayın. Ocak dönüşümlerinde tüm testler yapılır.

Altus klima kullanıcılarına tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Altus klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Kaliteli bir Altus klima bakımı için Bostancı şubemizi hemen arayın.