Erenköy Bosch Servisi

Erenköy Bosch Servisi, Bosch markalı ürünlerin tamir, onarım ve bakımını yaparak bütün Erenköy halkına hizmet veren bir işletmedir. Erenköy halkının güvenini kazanarak çıktığımız bu yolda alanında uzman kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bosch markası elektronik eşya özellikle beyaz eşya alanında ismini dünyaya duyurmayı başaran bir markadır. Bu sebeple ülkemizde de birçok insan bu markayı tercih etmekte. İşletmemiz ise Bosch markalı cihazların servis imkanını sağlayarak sizlere hizmet veriyor. Sizlerde Bosch markalı kombi, kurutma makinesi, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi elinizde bulunan cihazlardan herhangi bir konuda servise ihtiyaç duyuyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için sitemizde bulunan telefon numaralarını arayabilir ister servis çağırıp isterseniz de bilgi alabilirsiniz. Üstelik çağrı merkezimiz günün her saatinde ulaşabilmeniz adına 7/24 sizlere hizmet vermekte. Bu şekilde sizlere daha hızlı ulaşmayı hedefliyoruz.

Erenköy Bosch servisi olarak kullanmakta olduğunuz cihazlarınızı bizlere bildirerek bakımını, onarımını veya tamirini yaptırabilirsiniz. Ayrıca sizleri cihazınız ile servisimize gelmekten de kurtarıyoruz. Sizlere kendi evinizde hizmet vererek hem daha hızlı hem de daha güvenilir ve şeffaf hizmet sunuyoruz. Alanında uzman kadromuz cihazınızı evinizde tamir ederken yedek parça vb. gibi ihtiyaçlarını da sizleri yormadan yanında bulundurarak tamir yapabiliyor. Eğer sizlerde Bosch markalı cihazlarınızda sıkıntı yaşıyorsanız servisimize getirmeden bakımını yaptırabilirsiniz.

Erenköy Bosch servisimiz yaptığı işçiliğe ve ekibine o kadar güveniyor ki yapmış olduğu işçiliklere tam 1 yıl garanti veriyor. Böylece sizleri cihazın aynı arızayı vermesinden doğacak maliyetten kurtarmış oluyoruz. Eğer sizlerde bu hizmetlerden anında yararlanmak istiyorsanız web sitemizde bulunan numaralardan Erenköy Bosch servisimize ulaşabilirsiniz. İster bizi arayarak servisimizi çağırın isterseniz de cihazlarınız hakkında bizlerden bilgi alın. Sevişimiz çağırıldığı durumda sizlerin belirtmiş olduğu gün ve tarihlerde evinize misafir oluyor ve cihazının onarıyor. Bu denli kaliteli ve temiz işçiliğimiz ile bu zamana kadar Erenköy halkının güvenini kazanarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Eğer sizlerde bizlere ulaşmak ve yardım istiyorsanız hemen sitemizde belirtilen numaraları arayabilirsiniz.     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir