Bolu Kombi Servisi

Bolu Kombi Servisi

Bolu’da ikamet eden kombi kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis, yıllık bakım, montaj ve petek temizliği hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili onarım ve bakım için Bolu kombi servisi hemen arayın. 25 yıldır Bolu’da ikamet eden kombi kullanıcılarına teknik destek veriyoruz. Kusursuz bir onarım istiyorsanız doğru adrestesiniz. Şubemiz sizlere kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor. Kombinizin modeli ne olursa olsun bizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz markaların hepsi için orijinal yedek parça kullanıyoruz.

Servisimiz son derece ekonomik fiyatlara onarım yapıyor. Bakım fiyatlarımız ise her zaman makul ve kampanyalı fiyatlardır. Ucuza kalite arıyorsanız Bolu kombi servis şubemizi arayarak en ekonomik şekilde onarım yaptırabilirsiniz. Kombilerinizi revizyon ediyoruz. Eski kombinizi sıfırlamak istiyorsanız bizi hemen arayın. En geç 3 iş günü içinde kombinizi yeniliyor ve tekrar montajını yapıyoruz.

Bolu Vaillant Kombi Servisi
Bolu Baymak Kombi Servisi
Bolu Protherm Kombi Servisi
Bolu Buderus Kombi Servisi
Bolu Demirdöküm Kombi Servisi
Bolu Eca Kombi Servisi
Bolu Baxi Kombi Servisi

Tüm markalar için aynı gün içinde kombi servis hizmeti veriyoruz.

Bolu Kombi Bakımı

Kombi bakımınızı aksatmadan yaptırırsanız doğal gaz faturanızda %30’un üzerinde tasarruf sağlarsınız. Peki nasıl? Düzenli kombi bakımında kombi zorlanmadan sıcak suyu basacağı için düşük ayarda çalıştıracaksınız. Ayrıca filtre temiz olduğu için pompa daha az çalışacak ve kombiniz daha az yorulacak. Ayrıca yanma odası temizliği ve iyonizasyon ayarı ile kombi daha kısa sürede ateşleme yapacağı için doğal gaz kaybınız olmayacak

Bolu Petek Temizliği

Makineli petek temizliği ile peteklerdeki tüm kurumu, çamurlu suyu giderden atıyoruz. Bu sayede peteklerin tamamı ısınıyor. Ayarladığınız sıcaklığa daha kısa sürede ulaşan kombi çok daha kısa bir sürede otomatiğe girdiği için yine doğal gazdan tasarruf etmiş olacaksınız.

Dörtdivan Kombi Servisi

Gerede Kombi Servisi

Göynük Kombi Servisi

Kıbrıscık Kombi Servisi

Mengen Kombi Servisi

Mudurnu Kombi Servisi

Seben Kombi Servisi

Yeniçağa Kombi Servisi

Nüfus Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.