Beylerbeyi Altus Servisi

Altus cihazlarınızın en hızlı şekilde tamir edilmesi, montajının yapılması ve periyodik bakımları için Beylerbeyi Altus servisi olarak haftanın 7 günü destek veriyoruz. Yaptığımız tüm onarımlara ve değiştirdiğimiz tüm parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Altus beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Beylerbeyi Altus servisi, beyaz eşya tamirinde uzman kadromuz ile tüm Altus kullanıcıları için tamir hizmeti veriyoruz. Arızası ne olursa olsun eski yeni tüm Altus cihazlar için bizi hemen arayın. Sahip olduğumuz servis araçlarımız sayesinde sizlerin taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Servis olarak aşağıdaki tüm cihazların bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

  • Altus Çamaşır Makinesi Servisi
  • Altus Bulaşık Makinesi Servisi
  • Altus Buzdolabı Servisi

Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan dolabınızı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Üstelik içindeki yiyecekler bozulmadan, çöp olmadan. Bunun için yapmanız gereken Beylerbeyi Altus servisi arayarak buzdolabı onarım talebinde bulunmak. Buzdolabı motor değişimi dahil olmak üzere tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. Altus buzdolabınızın kapısı kapanmıyor veya kapıda boşluk kalıyorsa montaj ekibimiz tüm bu işlemleri yerinde yapıyor. Üstelik kapı yön değişim işlemlerini de gün içinde kısa bir sürede hallediyoruz. Titiz bir buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinenizin teknik sorunlarını yerinde çözecek ekipman ve yedek parçalara sahibiz. Kazan arızası hariç tüm arızaları yerinde gideriyoruz. Altus çamaşır makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya sigorta attırıyorsa Beylerbeyi Altus servisi arayarak tamir talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan çamaşır makineleri 1 sene garantilidir. Garantili Altus çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri için onarım hizmetleri sunan firmamız haftanın 7 günü yanınızda. Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Beko bulaşık makinelerinde görülen teknik sorunların tamamını yerinde gideriyoruz. Üstelik servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 yıl garantilidir. Garantili Altus bulaşık makinesi tamir desteği almanız çok basit, tek yapmanız gereken Beylerbeyi Altus servisi aramak.