Beykoz Altus Servisi

Beykoz Altus servisi, ilçe genelinde servis hizmetleri vermektedir. Arızalı Altus marka beyaz eşya klimalarınız için bizi hemen arayın. Haftanın 7 günü dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı Altus teknik servis araçlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineniz su boşaltmıyor mu? Servis çağırmadan önce sağ alt köşeden pompanızı kontrol edin. Eğer pompa tıkalı ise cihaz suyunu boşaltamaz. Pompa temizliğinden sonra da su boşaltamaz ise bizi hemen arayın. Aynı gün içinde tüm Altus çamaşır makinesi modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz.

Çamaşır makineniz çalışmıyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya sigorta attırıyor ise bizi hemen arayın. Altus çamaşır makinelerinin tüm arızalarını yerinde gideriyoruz. 1 yıl garantili Altus çamaşır makinesi tamiri için doğru adrestesiniz. Beykoz Altus servisi olarak yaptığımız her işin arkasındayız. Servisimizin değiştirdiği tüm parçalar orijinal ve garantilidir.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Eliniz ayağınız olan Altus bulaşık makinelerini gün içinde tamir eden tek servisiz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile arızaların hepsini yerinde gideriyoruz. Çoğu firma evlere usta yerine kalfa gönderiyor. Bu da karışık ve çözülmesi ağır işçilik gerektiren arızaları atölye ortamına sürüklüyor. Bu durum biz de çok nadir olarak görülüyor. Beykoz Altus servisi olarak sadece denenmesi gereken arızaları atölyeye alıyoruz. Atölyeye aldığımız cihazların bakım ve temizliklerini yapıp sonrasında getiriyoruz. Haftanın 7 günü Altus teknik servis hizmeti için Beykoz şubemizi hemen arayın.

Altus Buzdolabı Servisi

Geniş hacmi ve A+ teknolojisi ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından olan Altus’un tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Aşağıdaki arızalardan herhangi birisi başınıza gelirse Beykoz Altus servis şubemizi hemen arayın.

  • Altus buzdolabı soğutmuyor
  • Altus buzdolabı ses yapıyor
  • Altus buzdolabı sigorta attırıyor
  • Altus buzdolabı alt taraf soğutmuyor
  • Altus buzdolabı koku yapıyor
  • Altus buzdolabı kapak düşüyor