Bostancı Beko Servisi

Bostancı bölgesinde beyaz eşya ve teknik servis olarak Bostancı Beko servisi hizmetlerini etkin kadromuz ile vermekteyiz. Beko marka her türden ürün için sunduğumuz servis hizmetlerimizdeki kalite farkı ile ön plana çıkıyoruz.

Bostancı Beko Beyaz Eşya Servisi

Firma olarak daima nitelikli hizmete önem veriyor ve her türlü ihtiyacınıza cevap verebiliyoruz.

Bostancı Beko servisi hizmetlerimiz kapsamında;

  • Beko marka beyaz eşya gurubu ürünler için,
  • Beko marka ısıtma – soğutma sistemi ürünleri için,
  • Beko marka ankastre ürünleri için,
  • Beko marka elektronik ürünler için,
  • Beko marka küçük ev aletleri için

Yetkili servis olarak hizmet sağlıyor. Bu ürünlerin montajlarından onarım ve bakım işlemlerine dek kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz.

Bostancı Beko Klima Servisi

Firma olarak, en önemli ilkelerimizden birini hızlı şekilde servis hizmeti verebilmek oluşturuyor. Bu kapsamda tam donanıma sahip mobil servis araçlarımız ile bize yaptığınız çağrılara en kısa sürede cevap veriyor ve hızlı hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Bostancı Beko Kombi Servisi

Bostancı Beko servisi hizmetlerimizi kalite esasları çerçevesinde sunuyor, onarım ve bakım işlerini mümkün olduğu kadar ürünün bulunduğu yerde gerçekleştiriyoruz. Değişecek parçalar noktasında yetkili servis olarak orjinal parça garantisi sunuyor ve böylece mağduriyetlerin önüne geçiyoruz.

Kolay Ulaşılabilirlik

Firma olarak, çağrı merkezimizde ve online sitemizde 7/24 ulaşılabilir şekilde talep ve isteklerinize yanıt veriyor ve uzman ekiplerimizle en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti size sunuyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir