Başıbüyük Altus Servisi

Başıbüyük Altus servisi, Maltepe’de ikamet eden Altus kullanıcılarına beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunuyor. Firmamızda sadece küçük ev aletleri bölümü yok. Bunun dışında tüm cihazlar için haftanın 7 günü bizleri arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Çalışmayan Altus cihazlarınız için kısa sürede ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Servis hizmeti alınan beyaz eşyanın uzun süre kullanılmasını sağlayan bir hizmettir. Firmamız İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde hizmet veren bir firmadır. Hizmetlerimiz bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın, ocak gibi tüm beyaz eşyaların servis bakım ve onarım hizmetlerini kapsar. Başıbüyük Altus servisi hizmetimiz mobil hizmet dahil olarak veririz.

Altus Klima Servisi

Başıbüyük şubemizde hizmet veren klima ustalarının her biri işinin ehli kişilerdir. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus klima modelleri için taşımadan onarım yapıyoruz. Arızası ne olursa olsun hızlı ve kalıcı çözüm istiyorsanız Başıbüyük Altus servisi hemen arayın. Onarımını yaptığımız klimalara 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili bir Altus klima tamiri için tek yapmanız gereken şubemizi aramak.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinde daha çok elektrik ve akıllı panelde hata görülür. Daha sonra görülen hatalar sırasıyla sulu bırakma, kazan hataları, deterjanlı bırakma gibi hatalar görülebilir. Firmamız öncesinde evinize gelerek çamaşır makinesinde var olan hatayı tespit eder. Ev ortamında yapılabilecek her şey firmamız tarafından yapılır. Eğer ki çamaşır makinenizin garantisi devam ediyorsa sizlerden hiç bir ücret alınmaz. Sizleri mağdur etmemek için gereken her hizmet yetkili personelimiz tarafından sizlere sunulur.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı istisnasız her evin olmazsa olmaz eşyasıdır. Uzun yıllar çalışmaya bağlı olarak bazı hatalar verebilir. Buzdolaplarında daha çok soğutmama ve koku verme hatası görülür. Firmamız tamir ve servis hizmetini aynı anda sunar. Parça değişmesi gerekiyorsa hizmet vermeden önce size bildirilir. Yapılan her işlem detaylı olarak yazılır ve faturandırılır. İyi bir servis hizmeti her zaman müşteriyi memnun eder. Vizyonumuz servis hizmeti alanında sizlere üstün kalite hizmet sunmaktır.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makineniz su kaçırıyor, temiz yıkamıyor veya sigorta attırıyor ise aynı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Altus bulaşık makinesi modellerinin onarımı için Başıbüyük Altus servisi şimdi arayın. Firmamız 7 gün teknik servis desteği sunmaktadır. Ayrıca Altus bulaşık makinesi için ihtiyacınız olan aksesuarları servisimizden tedarik edebilirsiniz.

Kaliteli Servis Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Hemen hemen herkes evindeki eşyalar için servis hizmeti çağırmıştır. Her firma kaliteli servis hizmeti sunamaz.

Bunun için iyi araştırmak gerekir;

  • Yapılan her işlem detaylı olarak belgelendirilmelidir.
  • İşlemi yapacak usta deneyimli olmalıdır.
  • Fiyatı uygun ama işçiliği yüksek olmalıdır.
  • Mobil hizmeti olmalıdır.

Firmamız servis hizmeti alanında lider ve profesyonel çalışan bir firmadır. Bizden hizmet aldığınız için pişman olmayacak ve bize teşekkür edeceksiniz.

Servis Hizmeti Ücreti

Her servis ücretli değildir. Bazen bir hata tespit edilir ve hiç işlem uygulanmazsa sizlerden ücret talep edilmez. Garantisi devam eden beyaz eşyalar için ücret alınmaz. Beyaz eşya servis ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın ve hizmet talep edin. Ücretlendirme çıkan arızaya ve değişen parçaya göre değişir.