Başıbüyük Altus Servisi

Servis hizmeti alınan beyaz eşyanın uzun süre kullanılmasını sağlayan bir hizmettir. Firmamız İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde hizmet veren bir firmadır. Hizmetlerimiz bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın, ocak gibi tüm beyaz eşyaların servis bakım ve onarım hizmetlerini kapsar. Başıbüyük Altus servisi hizmetimiz mobil hizmet dahil olarak veririz.

Çamaşır Makinesi Servis Hizmeti

Çamaşır makinelerinde daha çok elektrik ve akıllı panelde hata görülür. Daha sonra görülen hatalar sırasıyla sulu bırakma, kazan hataları, deterjanlı bırakma gibi hatalar görülebilir. Firmamız öncesinde evinize gelerek çamaşır makinesinde var olan hatayı tespit eder. Ev ortamında yapılabilecek her şey firmamız tarafından yapılır. Eğer ki çamaşır makinenizin garantisi devam ediyorsa sizlerden hiç bir ücret alınmaz. Sizleri mağdur etmemek için gereken her hizmet yetkili personelimiz tarafından sizlere sunulur.

Buzdolabı Servis Hizmeti

Buzdolabı istisnasız her evin olmazsa olmaz eşyasıdır. Uzun yıllar çalışmaya bağlı olarak bazı hatalar verebilir. Buzdolaplarında daha çok soğutmama ve koku verme hatası görülür. Firmamız tamir ve servis hizmetini aynı anda sunar. Parça değişmesi gerekiyorsa hizmet vermeden önce size bildirilir. Yapılan her işlem detaylı olarak yazılır ve faturandırılır. İyi bir servis hizmeti her zaman müşteriyi memnun eder. Vizyonumuz servis hizmeti alanında sizlere üstün kalite hizmet sunmaktır.

Altus Bulaşık Makinesi Tamiri

Altus bulaşık makineniz su kaçırıyor, temiz yıkamıyor veya sigorta attırıyor ise aynı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Altus bulaşık makinesi modellerinin onarımı için Başıbüyük Altus servisi şimdi arayın. Firmamız 7 gün teknik servis desteği sunmaktadır. Ayrıca Altus bulaşık makinesi için ihtiyacınız olan aksesuarları servisimizden tedarik edebilirsiniz.

Kaliteli Servis Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Hemen hemen herkes evindeki eşyalar için servis hizmeti çağırmıştır. Her firma kaliteli servis hizmeti sunamaz.

Bunun için iyi araştırmak gerekir;

  • Yapılan her işlem detaylı olarak belgelendirilmelidir.
  • İşlemi yapacak usta deneyimli olmalıdır.
  • Fiyatı uygun ama işçiliği yüksek olmalıdır.
  • Mobil hizmeti olmalıdır.

Firmamız servis hizmeti alanında lider ve profesyonel çalışan bir firmadır. Bizden hizmet aldığınız için pişman olmayacak ve bize teşekkür edeceksiniz.

Servis Hizmeti Ücreti

Her servis ücretli değildir. Bazen bir hata tespit edilir ve hiç işlem uygulanmazsa sizlerden ücret talep edilmez. Garantisi devam eden beyaz eşyalar için ücret alınmaz. Beyaz eşya servis ihtiyacınız varsa hemen bizi arayın ve hizmet talep edin. Ücretlendirme çıkan arızaya ve değişen parçaya göre değişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir