Aydın Fakir Servisi

Aydın Fakir Servisi

Servis istasyonları, üreticilerin ve ithalatçıların ürettikleri ve ithal ettikleri malların satışının yapıldıktan sonra müşteriye montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yapmak üzere anlaşma sağlayan tesislerdir. Aydın fakir servisi olarak biz de sattığımız gerek küçük ev aletleri gerekse süpürge vb gibi ürünlerimizin belli bir seneye yayılan garanti kapsamında bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

Firmamızda sadece süpürge mevcut olmayıp, kadınların sürekli olarak merak edip kullanım kolaylıklarını sordukları halı yıkama makinalarımızın da satışı yapılıyor. Kadınlarımızın halı yıkama derdine son veren bu makinalar ile hem zaman hem su tasarrufu sağlanmış oluyor.

Servise Verilen Ürünün Azami Tamir Süresi Ne Kadardır?

Aydın fakir servisi olarak bizler her koşulda hangi ilde olursanız olun geniş servis ağımızla sattığımız ürünün arkasında duruyoruz. Genellikle fakirin ürünlerinde, garanti kapsamına giren zamanlarda, 2 veya 5 yıl gibi dönemlerde ücret talep etmeden müşterimize gereken desteği profesyonel kadromuzla sağlıyoruz.

Ne Gibi Durumlarda Ürün Servise Verilmelidir?

  • Ürünün elektrik kablosunda oluşabilecek durumlarda
  • Ürün ilk günlerdeki gibi verim vermediği durumlarda
  • Süpürge halı yıkama gibi ürünlerde herhangi bir tıkanıklık durumunda emiş gücünde oluşan azalma olması halinde ürün servise götürülebilir.

Aydın fakir servisi olarak yıllardır işinde uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir ekipten oluşan güler yüzlü kadromuzla ürününüzün servisi ve bakımı için bizleri arayabilirsiniz.

Bozdoğan Fakir Servisi
Buharkent Fakir Servisi
Çine Fakir Servisi
Didim Fakir Servisi
Efeler Fakir Servisi
Germencik Fakir Servisi
İncirliova Fakir Servisi
Karacasu Fakir Servisi
Karpuzlu Fakir Servisi
Koçarlı Fakir Servisi
Köşk Fakir Servisi
Kuşadası Fakir Servisi
Kuyucak Fakir Servisi
Nazilli Fakir Servisi
Söke Fakir Servisi
Sultanhisar Fakir Servisi
Yenipazar Fakir Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir