Avcılar Regal Yetkili Servisi

Avcılar Regal Yetkili servisi, Avcılar bölgesinde oturan Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima, kombi, elektrik süpürgesi ve televizyon tüketicileri için teknik destek hizmeti sunuyor. Garantili ve kaliteli servis desteği için Avcılar Regal yetkili servisi arayarak yetkili servis hizmeti alabilirsiniz. Sitemizde bulunan irtibat numarası Regal firmasına aittir ve sadece Avcılar bölgesinde oturan Regal tüketicilerini bilgilendirme için bu yazı yayınlanmıştır.

Regal yetkili servis şirketleri ne zaman çalışıyor, ne kadar teminat veriyor, onarımları atölyede mi yapıyor bütün bu suallerinizi Regal yetkili servisi arayarak öğrenebilir ve anında telefonla detay talep edebilirsiniz. Türkiye’nin 4 bir yanından sadece tek bir telefon ile Regal yetkili servislere kayıt bırakabilirsiniz. Çok yaygın ve seri bir servis çevresi olan Regal şirketi tek bir telefon ile destek sunmaktadır. İsteyen Regal firmasının resmi web sayfasına girerek oradan da canlı destekten yardım isteyebilir.

Avcılar Regal Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi
Avcılar Regal Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi
Avcılar Regal Kurutma Makinesi Yetkili Servisi
Avcılar Regal Buzdolabı Yetkili Servisi
Avcılar Regal Derin Dondurucu Yetkili Servisi
Avcılar Regal Klima Yetkili Servisi
Avcılar Regal Televizyon Yetkili Servisi
Avcılar Regal Elektrik Süpürgesi Yetkili Servisi

Regal markasına ait yetkili firmalar her vilayetimizde bulunmakta. Siz Avcılar halkı yine tek bir numarayı çevirerek Regal markasına dair yetkili servislerin adreslerini isteyebilir yada bozuk Regal eşyalarınız için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Regal çağrı merkezini arayarak kendinize en yakın bayii adreslerini öğrenebilirsiniz.
Avcılar Regal Yetkili servisi ile garanti sorgulamanızı yaptırın. Regal çağrı merkezini arayarak cihazınızın garantisi var mı yok mu öğrenebilirsiniz. Bunun için Regal çağrı merkezine istedikleri bilgileri verirseniz size bütün garanti süresi hakkında detayları aktaracaktır. Garantili Regal cihazlarınız için muhakkak Regal Yetkili Servisi aramanız gerekiyor.

Avcılar Regal Yetkili Servisi Çağrı Merkezi : 0850 222 4 123

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir