Ataşehir Beko Servisi

Servis hizmetinin profesyonel ustalar tarafından yapılması bakım ve onarım yapılacak beyaz eşya için önemlidir. Beyaz eşyalar ilk alındığı andan itibaren belli bir zaman sorun çıkarmadan çalışırlar. Zaman içinde kullanıma bağlı olarak arıza vermeye başlar. Beyaz eşyalara ara ara bakım yapılarak kullanım süresi uzatılabilir. Firmamız özel servis hizmeti sunan bir firmadır. Ataşehir beko servisi firmamız her türlü beyaz eşyanızın ihtiyacı olan servis hizmetini sunar. Servis hizmeti kaliteli olduğu kadar uygun fiyat ölçüsünü de içinde barındırması gerekir. Uygun fiyat ve profesyonel hizmet firmamızın vizyonu olduğu için memnun kalmanız garantidir.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi arızası genelde tamir edilebilen arızalardır. Son çıkan modellerde daha fazla program yüklü olduğu için kaliteli servis hizmeti veren firma tarafından yapılması gerekir. Firmamız çamaşır makinesinde ki var olan sorunu tespit ve ona göre tamir eder. Firmamız mümkün olan en kısa zamanda servis hizmeti sunar. Müşteriyi mağdur etmemek adına en hızlı zamanda ve profesyonel olarak hizmet sunulur. Servis görevlisi eve gelerek sorunu tespit eder ve ona göre firmaya götürülüp götürülmeyeceğine karar verir.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı mutfağın yükünü alan ve en sık kullanılan beyaz eşyadır. Sıklıkla soğutmama, kar tutma, koku yapma gibi nedenlerden arıza verirler. Firmamız buzdolabını kontrol ettikten sonra hatanın nereden kaynaklandığını araştırır ve soruna göre çözüm üretir. Artık son model buzdolabı üretimi daha teknolojik yapıldığı için servis hizmeti de ona göre sunulmaktadır. Ataşehir beko servisi olarak hatayı bulup tamir etme yolunu izler. Evde tamir edilecek bir hata olmuşsa evde en hızlı sürede sorunu çözer.

Klima Servisi

Klimalar soğutmak ve ısıtmak için kullanılır. Düzenli olarak temizliğinin yapılması gerekir. Aksi halde bir çok enfeksiyona neden olmaktadır. Oda içinde dolaşan hava klimanın filtrelerine takılır. Zaman içinde toz, kir gibi nedenlerden dolayı filtre tıkanır. Tıkanan filtre hastalıklara zemin hazırlar. Klima havayı soğuturken kirli ve tıkalı filtreden devir daim yapar. Firmamız klima bakımı ve klima onarım işi yapan bir firmadır. Klimanızın bakım günü gelmişse firmamızı arayarak randevu alabilir ve bakımını yaptırabilirsiniz. Firmamız bakım yaparken filtreleri değiştirir ve elektrik tesisatını kontrol eder. Gereken her bakım ve onarım işi uygun fiyat garantisi ile sunulur. Ataşehir beko servisi günün her saati hizmet verir.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi sorunları genelde iyi yıkamama, deterjanlı bırakma, çizme gibi sorunlardır. Bulaşık makinesi süzgeci tıkandığı zaman iyi durulamaz. Suyu fışkırtan fıskiyeler tıkandığı zaman su çıkışı olmaz. Firmamız bulaşık makinesinde olan sorunu tespit ederek bakım ve onarıma başlar. Aynı gün içinde bulaşık makinesi tamir edilerek sizlere teslim edilir, bu sayede mağdur olmamış olursunuz. Servisimiz yaptığı her işlemde firma garantisi sunar. Kendi yaptığı bakım ve onarımda herhangi bir sorun yaşandığı zaman sizden tekrar ücret talep etmez. Servis hizmeti fiyatı her cihaza göre değişir. Örnek verecek olursak bulaşık makinesinde bozulan bir program ile değiştirilen klima filtresi ücreti aynı değildir. Servis hizmeti talep etmek ve satın almak için firmamız ile iletişim kurmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir