Ataşehir Beko Servisi

Servis hizmetinin profesyonel ustalar tarafından yapılması bakım ve onarım yapılacak beyaz eşya için önemlidir. Beyaz eşyalar ilk alındığı andan itibaren belli bir zaman sorun çıkarmadan çalışırlar. Zaman içinde kullanıma bağlı olarak arıza vermeye başlar. Beyaz eşyalara ara ara bakım yapılarak kullanım süresi uzatılabilir. Firmamız özel servis hizmeti sunan bir firmadır. Ataşehir beko servisi firmamız her türlü beyaz eşyanızın ihtiyacı olan servis hizmetini sunar. Servis hizmeti kaliteli olduğu kadar uygun fiyat ölçüsünü de içinde barındırması gerekir. Uygun fiyat ve profesyonel hizmet firmamızın vizyonu olduğu için memnun kalmanız garantidir.

Ataşehir Beko Kombi Servisi

Beko kombi modellerinin tamamı için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Beko kombi arızalarını gün içinde gidermek için Ataşehir Beko servisi şubemizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda her onarım 1 yıl garantilidir. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak siz değerli bölge sakinlerine en kıs sürede onarım desteği veriyoruz. Yaşadığınız tüm kombi sorunlarını bizimle paylaşarak kombinizi gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ataşehir Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi arızası genelde tamir edilebilen arızalardır. Son çıkan modellerde daha fazla program yüklü olduğu için kaliteli servis hizmeti veren firma tarafından yapılması gerekir. Firmamız çamaşır makinesinde ki var olan sorunu tespit ve ona göre tamir eder. Firmamız mümkün olan en kısa zamanda servis hizmeti sunar. Müşteriyi mağdur etmemek adına en hızlı zamanda ve profesyonel olarak hizmet sunulur. Servis görevlisi eve gelerek sorunu tespit eder ve ona göre firmaya götürülüp götürülmeyeceğine karar verir.

Çalışmayan Beko çamaşır makinesi tamiri için aynı gün içinde onarım desteği almak isterseniz Ataşehir Beko servisi aramanız yeterli. Konusunda uzman teknisyenler ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile tüm işlemleri taşımadan yerinde yapabiliyoruz. Yıllardır Ataşehir ilçesine servis desteği sunan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Beko Buzdolabı Servisi

ataşehir beko servisi

Buzdolabı mutfağın yükünü alan ve en sık kullanılan beyaz eşyadır. Sıklıkla soğutmama, kar tutma, koku yapma gibi nedenlerden arıza verirler. Firmamız buzdolabını kontrol ettikten sonra hatanın nereden kaynaklandığını araştırır ve soruna göre çözüm üretir. Artık son model buzdolabı üretimi daha teknolojik yapıldığı için servis hizmeti de ona göre sunulmaktadır. Ataşehir Beko servisi olarak hatayı bulup tamir etme yolunu izler. Evde tamir edilecek bir hata olmuşsa evde en hızlı sürede sorunu çözer.

Beko buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza su akıtma arızasıdır. Hava kanalları tıkandığında dolabınızın alt bölmesi soğutmaz. Buna bağlı olarak su yolu tıkanır ve cihaz iç havalandırma bölümünden su akıtmaya başlar. Bu durumda dilerseniz dolabın fişini çekip dinlendirebilirsiniz. Fakat bu çözüm değildir. Kesin çözüm için Beko buzdolabı servisi arayarak onarım talebinde bulunmanız gerekiyor.

Ataşehir Beko Klima Servisi

Klimalar soğutmak ve ısıtmak için kullanılır. Düzenli olarak temizliğinin yapılması gerekir. Aksi halde bir çok enfeksiyona neden olmaktadır. Oda içinde dolaşan hava klimanın filtrelerine takılır. Zaman içinde toz, kir gibi nedenlerden dolayı filtre tıkanır. Tıkanan filtre hastalıklara zemin hazırlar. Klima havayı soğuturken kirli ve tıkalı filtreden devir daim yapar. Firmamız klima bakımı ve klima onarım işi yapan bir firmadır. Klimanızın bakım günü gelmişse firmamızı arayarak randevu alabilir ve bakımını yaptırabilirsiniz. Firmamız bakım yaparken filtreleri değiştirir ve elektrik tesisatını kontrol eder. Gereken her bakım ve onarım işi uygun fiyat garantisi ile sunulur. Ataşehir beko servisi günün her saati hizmet verir.

Ataşehir Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi sorunları genelde iyi yıkamama, deterjanlı bırakma, çizme gibi sorunlardır. Bulaşık makinesi süzgeci tıkandığı zaman iyi durulamaz. Suyu fışkırtan fıskiyeler tıkandığı zaman su çıkışı olmaz. Firmamız bulaşık makinesinde olan sorunu tespit ederek bakım ve onarıma başlar. Aynı gün içinde bulaşık makinesi tamir edilerek sizlere teslim edilir, bu sayede mağdur olmamış olursunuz. Servisimiz yaptığı her işlemde firma garantisi sunar. Kendi yaptığı bakım ve onarımda herhangi bir sorun yaşandığı zaman sizden tekrar ücret talep etmez. Servis hizmeti fiyatı her cihaza göre değişir. Örnek verecek olursak bulaşık makinesinde bozulan bir program ile değiştirilen klima filtresi ücreti aynı değildir. Servis hizmeti talep etmek ve satın almak için firmamız ile iletişim kurmanız gerekir.