Ataşehir Altus Servisi

Ataşehir Altus servisi, beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınızın arızalarına gün içinde çözüm üretiyor. Yıllardır Ataşehir ilçesinde hizmet veren firmamız yaptığı tüm parça değişikliklerine 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili ve güvenilir servis hizmeti istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tüm Altus beyaz eşya arıza onarımları için Ataşehir Altus servisi arayarak hızlı çözüme kavuşabilirsiniz.

Ataşehir Altus Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya onarımında uzman teknisyenlerimiz ve onların kontrolündeki donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm arızalara profesyonel çözümler üretiyoruz. Altus beyaz eşyalarınız kaç yıllık olursa olsun arızalandığı zaman yenisi ile değiştirmeden önce Ataşehir Altus servis şubemizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

  • Altus çamaşır makinesi servisi
  • Altus bulaşık makinesi servisi
  • Altus kurutma makinesi servisi
  • Altus buzdolabı servisi
  • Altus derin dondurucu servisi
  • Altus fırın servisi
  • Altus ocak servisi

Ataşehir Altus Çamaşır Makinesi Servisi

ataşehir altus servisi

Ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen markaların başında gelen Altus çamaşır makinesi modelleri için aynı gün içinde servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Altus çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, suyunu boşaltmayan veya su almayan tüm Altus çamaşır makinesi modelleri için yerinde çözümler üretiyoruz.

Altus çamaşır makinesi uçak kalkar gibi ses yapıyor. Nedendir?
Altus çamaşır makineniz ufakta olsa ses yapmaya başladı ise bizi hemen arayın. Aksi halde arıza büyür ve ilk baştakinden daha büyük masraflar açar. Çamaşır makineniz özellikle sıkmada iken aşırı ses yapıyor ise büyük ihtimal ile kazan arızasıdır. Kazan arızaları tamir olabilir veya kazan komple değişebilir. Bunun için servisimizi çağırdığınızda ustalarımız size ön bilgi verecektir. Kaliteli ve yerinde Altus çamaşır makinesi tamiri için Ataşehir Altus servisi hemen arayın.

Ataşehir Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Çalışmayan Altus bulaşık makinenizi tamir ettirmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Ataşehir servisimizde çalışan teknisyenlerimizin her biri konusunda uzman kişilerdir. Donanımlı servis araçlarımız ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde çözümler üretiyoruz. Kalıcı ve garantili bir onarım için tek yapmanız gereken işinin ehli bir servis ile çalışmak.

Arızası ne olursa olsun her bulaşık makinesi gün içinde çalıştırılabilir. Servisimizde cihaz taşıma kavramı pek yoktur. Bize göre her arıza yerinde giderilebilir. Bunun için yapılması gereken arızayı çözüme götürecek yedek parçalara sahip olmaktır. Eğer sizin de böyle bir talebiniz varsa bizi aramanız yeterli.

Ataşehir Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı soğutmuyor ise içindeki yiyecekler bozulmadan Ataşehir Altus servisi hemen arayın. Eski yeni tüm Altus cihazların onarımlarını yapan servisimiz sizlere yerinde çözümler üretiyor. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Ataşehir ilçesindeki en eski tamir firmalarından biriyiz ve sizlere yerinde çözümler sunuyoruz.

Buzdolabı arızalarının başında su akıtma problemi gelir ve bu arıza için cihaz taşınmaz. Tüm ölçümler yerinde yapılır ve parçalar yerinde değiştirilir. Altus buzdolabı su akıtıyor şikayetiniz varsa Ataşehir şubemizi hemen arayın. Bu arızadan sizi gün içinde kurtaralım.

Ataşehir Altus Klima Servisi

Ekonomik fiyatları ve kalitesi ile klima kullanıcılarının ilk tercihlerinden olan Altus klima modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Yılda en az 1 defa yapılması gereken klima bakımını kesinlikle aksatmayın. Aksi halde klimada oluşan bakterilere bağlı olarak hasta olabilirsiniz. Klima bakımını en titiz şekilde ve uygun fiyata gerçekleştiriyoruz. Altus klimalarınızın bakımı için Ataşehir Altus servisi hemen arayın.

Klimanızın sökümü, montajı ve yer değişikliği için bizden servis talep edebilirsiniz. Taşınacağınız zaman klimanızı servise söktürüp servise taktırırsanız ortalam 300 lira kâr edersiniz. Servisin söktüğü klimada gaz toplanır ve yeni yerindeki montajda klimanın kendi gazı kullanılır. Profesyonel klima montajı için bizi hemen arayın.

1 yıl garantili Altus servis

Ataşehir Altus servisi olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Değiştirdiğimiz tüm parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garanti dahilinde aynı parçanın arızalanması durumunda garanti şartlarına aykırı bir durum yok ise parça ve işçilik parası talep edilmez. Sadece servis ücreti ödeyerek parçanın tekrar değişmesini talep edebilirsiniz.

Altus Servis Şubeleri