Atalar Ariston Servisi

Atalar Ariston servisi, Ariston kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili Ariston teknik servis hizmeti almak için bizleri hemen arayın. Sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Üstelik firma olarak yaptığımız tüm onarımlara garanti de veriyoruz. 1 yıl garantili Ariston servisi için bizi hemen arayın.

Atalar Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Şube olarak her modeli yerinde tamir etme alışkanlığımız vardır. Bizler onarım için gerçek usta gönderiyor ve arızayı yerinde çözüyoruz. Titiz ve kaliteli bir onarım istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Ariston servisi Atalar dediğiniz zaman parmakla gösterilen nadir firmalardan biriyiz. Şubemiz bölgenin en büyük atölyesine sahiptir. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun bizlere onarım yaptırabilirsiniz. Atalar Ariston servisi olarak arızalı Ariston marka bulaşık makinenizi evinizde tamir ediyor, cihazınızı taşımıyoruz.

Atalar Ariston Buzdolabı Servisi

İtalyan tasarımlı Ariston buzdolabı modelleri en dayanıklı buzdolabı markalarından biridir. Neredeyse ortalama ömrü 20 yıl olan Ariston buzdolabınız hata verir, çalışmaz, su akıtır veya ses yaparsa Atalar Ariston servisi hemen arayın. Tüm modelleri yerinde tamir edebilecek deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Evet kusursuz onarım desteği veriyoruz diyoruz çünkü tüm işlemlerin arkasındayız ve sizlere 1 yıl garanti veriyoruz. Yıllardır Kartal ilçesinde hizmet sunan firmamızda yapılan tüm onarımlarda 1 yıl garantili işlem yapılır.

Ariston Buzdolabı En Sık Görülen Arızalar

Ariston buzdolabı A1 arıza kodu, ana kart arızasıdır. Yüksek voltaj veya sürekli elektrik kesintisi sonrasında çıkan bir arızadır.

Ariston buzdolabı A2 arıza kodu, genelde motor arızası çıkar fakat dolabınız çok eski ve borularında korozyon olmuş ise gaz kaçağından dolayı da verebilir.

Atalar Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi bir evde olmazsa olmazdır. Bunun farkında olan bir firma olarak siz değerli Kartal / Atalar ilçe sakinlerine yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Atalar Ariston servisi arayarak arızalı çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Eski yeni tüm Ariston çamaşır makineleri için yerinde onarım yapıyoruz. Cihazım taşınmasın, gözümün önünde tamir edilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ariston çamaşır makinesi ses yapıyor

Ses arızalarında bir çok etken olsa da en belirgin ve bilindik olanları kazan ve amortisördür. Eğer kazanda kırılma varsa atölyeye alınır ve kazan değişimi yapılır. Amortisörde zayıflama veya kırılma varsa cihaz taşınmadan yerinde tamir edilir. Her iki durumda da arıza tespiti kolaylıkla yerinde yapılır. Ariston çamaşır makinenizin neden ses yaptığını merak ediyorsanız Atalar Ariston servisi arayarak destek talep edebilirsiniz.

Atalar Ariston Kombi Servisi

Kombi denince akla ilk gelen markalardan biri olan Ariston’un tüm modelleri için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Ariston servis için bizleri hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve onarımları yerinde yapıyoruz. Hızlı bir kombi tamiri için Atalar Ariston servisi hemen arayın. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Ariston kombilerinizi gün içinde çalışır hale getiriyoruz.

Her yıl düzenli olarak yapılması gereken kombi bakım işlemleri için de bizleri arayabilirsiniz. Titiz bir kombi bakımı için tek yapmanız gereken servisimize ulaşmak. Ölçümlerini, kontrollerini ve temizliği yaptırmak istediğiniz kombiniz için haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz.