Arzum Garanti Sorgulama

Arzum, küçük ev aletlerinde ülkemizdeki lider firmalardan biridir. Özellikle mutfak robotları ile en çok tercih edilen markalardan birisi olan Arzum kullanıcılarına kesintisiz servis desteği de sunuyor. Garantili Arzum cihazlarınız için Arzum yetkili servisi arayarak ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Peki Arzum cihazınızın garanti süresi devam ediyor mu? Arzum ürünlerine 2 yıl garanti veriyor. Küçük ev aletleri için garanti formunu saklamak zorundasınız. Servisler garanti belgeleri ile işlem yapıyor. Hemen hemen Arzum’un her ilçede 2 adet yetkili servisi bulunuyor. Arzum son yaptığı uygulama ile servislere gitmeden evden alıp onarım yapacak bir servis sistemine giriyor. Bu sayede hiç uğraşmadan garantili Arzum ürününüzü tamir ettirebilirsiniz.

Kırılan, yüksek voltaj gelen, elektronik aksamı ıslanan cihazlar garantiye girmiyor. Hiç bir aksesuar garantiye girmez bilginiz olsun. Son kullanıcı olarak yapmanız gereken Arzum yetkili servisi arayarak en yakını öğrenmek ve garanti belgesi ile arızalı cihazınızı götürmek.

Onarım hemen yapılıyor mu? Maalesef çoğu zaman arızalı Arzum cihazınızı bırakmanız isteniyor. Arzum yetkili servisleri için sitemizdeki firmalara bakabilirsiniz.

2 Replies to “Arzum Garanti Sorgulama

  1. Robotun yandı garanti kağıdını taşınırken kaybettim ve süresi ne kadar oldu hatırlamıyorum 3 yıl garantili idi

  2. Benim ürünün yapılmadan yollanmış birdaha arzum ürününden almam garanti varken yapilmiyor

Comments are closed.