Armağanevler Altus Servisi

Armağanevler Altus Servisi

Armağanevler Altus servisi, Ümraniye ilçesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına Altus teknik servis hizmeti sunuyor. Eski yeni tüm Altus cihazların tamiri için bizi arayarak gün içinde onarım desteği alabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile her zaman yanınızdayız. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus cihazlar için Armağanevler şubemizi hemen arayın.

Hizmet dünyasının en önemli konularından biri kuşkusuz servis hizmetidir. Servis hizmeti olmadan, teknoloji harikası cihazlar kullanılamaz. Yedek parçası olmayan ve servis imkanına sahip olmayan cihazlar, kısa sürede fonksiyonlarını yitirir ve çöpe gider. Armağanevler Altus servisi, evinizde hayatınızı kolaylaştıran beyaz eşyalar için profesyonel tamir hizmeti sunmaktadır. Tamir işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden firmamız, randevu ile çalışmaktadır.

Altus Beyaz Eşya Servisi

Profesyonel kullanım kalitesine sahip olan beyaz eşyalar, hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bakımlı buz dolapları, çamaşır makineleri, fırınlar, ocaklar ve bulaşık makineleri, hayatımızı çok kolay hale getirmektedir. Yedek parça destekli Armağanevler Altus servisi hizmetiyle, bu cihazların ömrü uzamaktadır. Ayrıca kullanım kalitesi artmaktadır ve enerji tüketimi azalmaktadır. Her yönden servis hizmeti avantajlıdır. Servisimiz tarafından aşağıdaki tüm cihazların onarımı yapılmaktadır.

  • Altus çamaşır makinesi servisi
  • Altus bulaşık makinesi servisi
  • Altus buzdolabı servisi

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Özellikle 7kg üstü tüm çamaşır makinelerde kazan arızası ile karşılaşıyoruz. Altus çamaşır makineniz aşırı ses yapıyor, sallanıyor veya içine bir şey kaçmış ise ihmal etmeden hemen Armağanevler Altus servisi arayarak sorundan en kısa sürede kurtulmanız gerekiyor. Aksi halde cihazın kazanı büyük zarar görüyor ve makine parasına masraf açıyor. Bu durumda kalmak istemiyorsanız ses arızlarını ihmal etmeden servis çağırarak ilk tespiti yaptırmanız gerekiyor.

Haftanın 7 Günü Altus Servis

Servis hizmetinin başarılı olması adına çözüm odaklı hareket eden personelimiz, 7/24 tamir hizmeti sunmaktadır. Bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, işin uzmanlarını servise aldık. Elemanlarımız gerekli olan sertifikaya sahiptir. Elemanlarımız, tamir işlemini yerinde gerçekleştirmektedir. Yani cihazı yerinden çıkarmıyoruz ve olduğu yerde tamir ediyoruz. Armağenvler Altus servisi yedek parça montaj ve bakım işlemi, cihazın sahibinin onayı ile gerçekleşmektedir.

Hizmet kalitesinin maksimum seviyeye çıkması için kaliteyi ön plana alan firma elemanlarımız, randevulu çalışmaktadır.

Randevu işlemi şu şekilde gerçekleşmektedir:

  1. Birinci aşamada müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz gerekir.
  2. Müşteri hizmetlerimiz, kimlik bilgileri, arıza bilgileri, adres ve iletişim bilgilerini not etmektedir. Size ulaşabileceğimiz telefon numarası, her zaman açık olan bir numara olmalıdır. Kullanılmayan numaralar, servis hizmetinin aksamasına neden olmaktadır.
  3. Randevu saatini belirleme işlemi size aittir. Yani istediğiniz saate randevu alabilirsiniz. Servis elemanlarımız, sizin için en uygun saate randevu işlemi gerçekleştirmektedir.

Servis hizmet kalitesini maksimum seviyeye çıkaran firma elemanlarımız, ilk aşamada telefon açmaktadır. Adresinize gelmeden önce telefon açan servis ekibimiz, müsait olduğunuz taktirde adresinize gelmektedir. Bazı durumlarda randevu almadan servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Acil tamir ve bakım işlemlerinde, adresinize en yakın servis aracı yönlendirilmektedir.