Ataşehir Ariston Servisi

Bölgenin lider Ariston servisi olarak Ariston kullanıcılarına kusursuz ve ekonomik tamir hizmetleri sunuyoruz. Ataşehir ariston servisi olarak siz Ataşehir ilçe sınırları içinde kalan tüm müşterilerimize gün içinde geliyoruz.

HEMEN ARA, 0216 366 39 26

Ataşehir Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
Ataşehir Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
Ataşehir Ariston Kurutma Makinesi Servisi
Ataşehir Ariston Buzdolabı Servisi
Ataşehir Ariston Derin Dondurucu Servisi
Ataşehir Ariston Kombi Servisi

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor veya su akıtıyorsa Ataşehir Ariston servisi hemen arayın. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı servisi için şubemize dilediğiniz zaman telefon edebilirsiniz. Servisimize ihtiyaç duyduğunuz zaman ulaşabilmeniz için sizlere cep telefonumuzu paylaşıyoruz. Ataşehir Ariston servis firmamızı 0532 205 10 41 numaralı cep telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz acil durumlar için Whatsapp üzerinden de yazabilirsiniz. Ayrıca Ariston buzdolabınızın alt bölmesi soğutmuyor ise bizi arayıp yönlendirmeleri de alabilirsiniz. Size geleceğimiz saate göre cihazın fişini çekmeniz konusunda veya içini boşaltmanız konusunda size ön bilgilendirme veriyoruz.

1 Yıl Garantili Ariston Servis

Ataşehir Ariston servisi firmamız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve elektrik süpürgesi onarımlarında yapılan tüm işlemlere ve değiştirilen yedek parçalara 1 sene garanti veriyor. Garanti süresi içinde arıza tekrarı olan Ariston cihazlarınıza servis önceliği veriyoruz. Sektörün en modern firmalarından biri olan Ataşehir Ariston servisi, modern atölyesi ile tüm atölyeye alınan cihazlara bakım da yapmaktadır.

Ataşehir Ariston Kombi Servisi

Ariston kombilerde servis olarak en sık karşılaştığımız arıza kombinin su akıtmasıdır. Ariston kombiniz su akıtıyor ise musluk arızalı olabilir. Su bağlantı kitlerinde kaçak olabilir veya cihaz bakımsız olabilir. Ariston kombilere yılda en az 1 defa bakım gerekir. Ariston kombi bakım hizmeti almak için Ataşehir Ariston kombi servisi firmamızı hemen arayın. Tüm modellerin bakımlarını profesyonelce ve titiz bir şekilde yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir