Kozyatağı Altus Servisi

Sektörün ve bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak Kozyatağı semtinde ikamet eden Altus kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile Altus kullanıcılarının yaşadığı tüm sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Çalışmayan, su akıtan, ses yapan, sigorta attıran tüm Altus cihazların onarımlarını bizi arayarak aynı gün içinde yaptırabilirsiniz.

Altus servis hizmetlerimiz kapsamında Kozyatağı Altus servisi olarak son derece başarılı işler ortaya koyuyoruz. Her tür Altus marka ürün açısından teknik destek sağlıyor, kaliteli servis hizmetlerini kesintisiz olarak sunuyoruz.

Kozyatağı Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocakgibi tüm cihazların arızaları için Kozyatağı şubemizi hemen arayın. Servisimiz tüm beyaz eşya cihazları için yerinde ve garantili onarım hizmetleri veriyor. Ekonomik fiyatlara kaliteli bir onarım istiyorsanız beyaz eşyalarınızı gün içinde onarıp tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Servis olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çalışıyor ve hızlı, nitelikli Kozyatağı Altus servisi hizmetlerini veriyoruz.

Bu kapsamda, Altus markalı;

  • Beyaz eşya grubuna dahil ürünler,
  • Ankastre ürün ve eşyalar,
  • Isıtma ve soğutma ürünleri,
  • Küçük ev aletleri

Konusunda uzman servis olarak gerekli teknik desteği noksansız olarak karşılıyoruz. Altus markalı ürünlerin bakım işleri, onarım işleri ve montajları konusunda her tür ihtiyaca cevap veriyoruz.

Kozyatağı Altus Klima Servisi

Altus klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bizi hemen arayın. Tüm Altus klima modelleri için yerinde teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Klimanıza yılda en az 1 defa yapılması gereken bakım işlemini en kusursuz şekilde ve büyük bir titizlikle yapıyoruz. Klima bakımı için aynı gün destek alabilirsiniz.

Firma olarak, konularında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile son derece etkin hizmet verebiliyor, hızlı hizmet ve çözümlerimizle yanınızda yer alıyoruz. Bizden yaptığınız talepler konusunda, sizlere noksansız hizmet götürmeyi amaçlıyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Altus Bakım Hizmetleri

Kozyatağı Altus servisi olarak tüm teknik desteklerimizi, çerçevesi belirlenmiş standartlar kapsamında sunuyor ve kaliteli hizmeti sürekli şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Kolay ulaşabileceğiniz online sitemiz ve telefon çağrı merkezimiz ile kesintisiz olarak çağrılarınızı yanıtlıyoruz.

Parça ve Hizmet Garantisi

Tamir bakım servisi olarak sunduğumuz hizmetlerde, onarım ve parça değişimlerinde orjinal parça ve hizmet garantisi sunuyoruz. Firmamızın verdiği hizmetlerde daima kalite güvencesini de sizlere sağlıyoruz.