İdealtepe Altus Servisi

İdealtepe Altus Servisi

Firmamız İstanbul’da ikamet edenlere daha iyi hizmetler vermek amacıyla kurulmuştur. Maltepe – İdealtepe merkezli olarak kurulduk ve İdealtepe Altus servisi olarak bölgesel hizmet veriyoruz. İnsanlar, bütçelerine ve ürün özelliklerine göre farklı marka beyaz eşya ürünleri almaktadır. Bu ürünlerin, montajı ve her türlü arıza onarımlarını ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Altus marka ürünleriniz için servisimizi arayabiliyor ve aynı gün hizmet alabiliyorsunuz.

Altus Marka Ürünler

Altus servisi olarak, evlerde kullanılan tüm Altus marka ürünler için güvenilir servis hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Ekiplerimiz tarafından arıza bakımları yapılan ürünler şunlardır;

  • Fırın
  • Derin dondurucu
  • Buzdolabı
  • Kurutma makinesi
  • Çamaşır makinesi
  • Bulaşık makinesi

Bu ürün türlerinden birisini satın aldığınızda veya evinizi farklı bir adrese taşıdığınızda ürünlerin montajı ya da kullanım esnasında oluşabilecek arızaların tamiri için bizi arayabilirsiniz.

Altus Buzdolobı Servisi

Maltepe ve İdealtepe Mahallesi çevresinde oturanlara güvenilir ve kaliteli servis hizmetleri sunuyoruz. Buzdolabı cihazlarında, yeterli soğutma olmaması sorunları görülebilmektedir. Servisimiz, gerekli kontrolleri yaparak arıza durumuna göre, rezistans veya fan motoru değişim işlemlerini gerçekleştiriyor. Hızlı servis hizmeti verebilmek için yedek parça bulunduruyor ve gelen talepleri hemen karşılaştırıyoruz.

Hızlı Hizmet

Altus servisi olarak, tüm hizmetlerimizi daha hızlı sunabilmek için müşterilerimizin bizlere 24 saat ulaşabilmesini sağlıyoruz. İdealtepe mahallesi çevresine aynı gün servis hizmetleri sunuyoruz. Hızlı servis hizmeti alabilmek için müşterilerimiz servis kayıtlarını oluştururken, cihaz marka ve model bilgilerini, arıza türünü belirtmeleri önemlidir. Marka ve model bilgileri verildiğinde ekiplerimiz hazırlıklarını ona göre yapıyor ve ihtiyaç duyulabilecek olan yedek parçaları alarak gelmektedir. Bu hizmetin tek seferde ve hızlı verilmesini sağlayacaktır.

Servis Kaydı

Kullanılan beyaz eşya ürünlerinde oluşan arızalar hemen tamir ettirilmediğinde kullanıcısını mağdur edecektir. Bu mağduriyetlerin yaşanmaması için kullanıcıların servisimizi arayarak servis kayıtları oluşturabilmeleri için iletişim numaralarımız üzerinden kesintisiz hizmet veriyoruz. Servis kaydı oluştururken, birkaç soru sorarak, hangi konuda yardım talebinde bulunulduğunu tespit etmeye ve o konuda uzman ekipleri yönlendirmeye çalışıyoruz. Tüm ekiplerimiz, beyaz eşya ürünleri türlerinde uzmanlaşmış ve her türlü arızalarını tamir edebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir