Cevizli Altus Servisi

Günümüzde insanlar Altus marka ile her türlü elektronik cihazlarını alıp evlerinin eksikliklerini gidermektedir. Altus marka cihazlar ülkemizde en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Kullanıcı sayısı ve gördüğü talep artan Altus marka cihazları kullanan müşterilerin diğer en büyük ihtiyaç duyduğu şeyde cihazlarının onarımı ve bakımının yapılması için iyi bir servis hizmetine sahip olmasıdır. Bilindiği üzere kullanılan her çeşit elektronik cihazların çoğu kullanımdan dolayı ya da hatalı bir bağlantı olmasından kaynaklı veya uzun süreli kullanımdan dolayı bazen bozulmalar verebilmekte ve kullanıcıya sorun oluşturabilmektedir. Cihazın onarımını veya ne için bozulduğunu anlamayan kullanıcı hata veren cihazının tamiri için hemen yararlanabileceği ve ulaşabileceği iyi ve kaliteli bir servis hizmeti istemektedir. Yoğun olan kullanıcı nüfusu ve servislere yöneltilen aşırı fazla talepten dolayı müşteriler kimi zaman servisin gelmesini uzun süre bekleyebilmektedir.

Cevizli Altus Servisi Ne İçin Açıldı?

 Beklemeden dolayı Altus marka cihazların kullanıcılarının mağdur olabileceğinden böyle bir durum oluşmaması için ve müşterilerimizin mağdur olmaması adına bizler de bu muhitte Cevizli Altus Servisi hizmeti vermekteyiz ve Cevizli’ de bulunan tüm vatandaşlarımıza bozulan ya da bakımı yapılması gereken cihazları için Altus servisi hizmeti sağlamaktayız. Burada en büyük amacımız Altus marka cihazı ile sıkıntı yaşayan her müşterimize anında ulaşmak ve olabildiğince hızlı bir şekilde talepleri doğrultusunda cihazlarının onarımını yaparak mağduriyetini gidermeye çalışmaktır. Cevizli Altus servisi  olarak bizlere başvuru yapan her müşterimizin cihazlarının sıkıntılarını ve cihazları ile yaşadıkları sıkıntılarını anında hallederek mutlu müşteriler kazanmak en büyük hedeflerimizden biridir. 

Neden Cevizli Altus servisi Tercih Etmeliyim?

Cevizli Altus servisi olarak müşterilerimizin evinde bulunan her türlü Altus marka klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi gibi elektronik cihazların tamiratını yapmaktayız. Cevizli Altus servisi bünyesinde çalıştırdığımız elemanların oldukça kalifiyeli ve bilgili olması ve onarım ile cihazların bakımı için kullandığımız her parçanın kaliteli olmasından dolayı yaptığımız her işin daima arkasında bulunmaktayız. Bunun içinde bizler ile iletişime geçen ve servis hizmeti alan her müşterimize bir yıl süre ile garanti vermekteyiz. Bu süre içinde cihazları ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamaları halinde müşterilerimizin cihazlarını ücretsiz olarak yeniden onarımını yapmaktayız. Ayrıca Altus marka cihazı için servis ihtiyacı olan ve cihazı bozulan her kişinin bizler ile hemen irtibata geçebilmesi için 7 / 24 hizmet veren bir çağrı merkezimiz bulunmaktadır. Çağrı merkezimizi günün her saatinde arayarak bizler ile anında irtibata geçebilir ve sorunlarınızı rahat bir şekilde dile getirebilir ve servis hizmeti isteyebilirsiniz. 

Cevizli Altus Servisi Hizmeti Alırken Yedek Parçalar Cihazıma Uyar Mı?

Cevizli Altus servisi olarak iş yerimizde Altus marka cihazlarınızın onarımı için gerekli bütün yedek parçalar bulunmaktadır. Elimizde bulunan ve onarım bakım için kullandığımız tüm parçalar ile ürünlerimizi en son kalite olarak kullanmaktayız. Cihazınız için tecrübeli elemanlarımız tarafından her zaman kaliteli ürünler seçilmekte ve o şekilde cihazlarınızın tamirini yapmaktayız. Böylece değerli müşterilerimize daha kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize bir hizmet verebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir