Altıntepe Altus Servisi

Altıntepe bölgesindeki beyaz eşya ve ev aletleri kullanıcılarına özel olarak sunulan teknik servisimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Altıntepe Altus Servisi olarak, haftada 7 gün bakım, onarım, tamir ve kurulum hizmeti veriyoruz.

HEMEN ARA, 0216 366 39 26

Altıntepe Altus Buzdolabı Servisi

Altıntepe Altus buzdolaplarına servis imkanı, evlere randımanlı olarak her gün ve her saat sunulmaktadır. Servis hizmetleri ve tüm onarım süreçleri, özellikle yaz aylarında buzdolabının aşırı ısınması nedeniyle karşılaşılan sorunları en aza indirmektedir. Buzdolabınızın zamanında servis hizmetleri ile analizi ve tamiri yapılmalıdır, eğer servisinize göre hasar durumu söz konusu olursa motorun aşırı ısındığını bilmek ve motoru değiştirmek gerekebilir. Buzdolabı, yiyecek ve içecekleri dolapta uzun süre soğuk halde saklamanızı sağlayan özel bir beyaz eşyadır.

Altıntepe Altus Çamaşır & Bulaşık Makinesi Servisi

Eski nesil, yıkama işleminin zaman alıcı bir iş olduğunu söyler. Bu sorun teknolojinin gelişmesiyle ortadan kalkmıştır, ancak elektronik ürünlerin bozulmasında sorunlar hala devam etmektedir. Bu konuda Altıntepe Altus Servisi ile çamaşır makinenize ait olan tüm sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Tabi ki bir diğer makine tamiri ise bulaşık makineleridir. Günümüzde bulaşık teknolojinin gelişimi ile insan yaşamı için büyük kolaylık sağlamıştır. Su tüketimi düşük olan makinelerin çoğu evlerin favorisi haline gelmişti. Bu makineler için bakım yapılması kaçınılmazdır. Altıntepe Altus, bulaşık makinenizi en mükemmel şekilde koruyan bakım ve onarım süreçlerini güçlendirebilir. Verimli ve hatasız kullanım için bulaşık makinenize düzenli olarak bakım yapılmalıdır. Bulaşık makinesinin bakımı, su aracı, ısıtma elemanı ve filtresi düzenli olarak yenilenmelidir.

Altıntepe Altus Fırın Servisi

En iyi yemekler fırında pişirilir. Altus servis ve onarımı son zamanlarda yenilikçi bakış açısı ile imkanlarını genişletmiştir. Yiyecekleri bir kez fırına koyduktan sonra, orada pişmesi için makinenin randımanlı şekilde çalışması gerekir. Sıcaklığın ve tazeliğin dışında elektrik harcama konusunda bakımların da yapılıyor olması fırının ömrü için önem taşır. Bunun için zaman zaman fırının konumunu değiştirmek faydalı olur. Altıntepe Altus Servisi olarak müşterilerimizle olan ilişkimize her zaman içtenlikle bakıyoruz. Fırın bakımı size randevu almanız bile yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir